X

Uzdāvini Ziemassvētkos vasaru 2x2! 2015. gada 11. decembris

Uzdāvini Ziemassvētkos vasaru 2x2!

Kad tuvojas Ziemassvētku laiks, vissvarīgākais ir aizvadīt skaistus svētkus ar savējiem; bet aizraujoša ir arī tā vakara daļa, kad ar dzejoļiem, dziesmām un priekšnesumiem saņemam rūķu sagādātos pārsteigumus:
Tad nu kļūsti kādam par Ziemassvētku brīnumu un uzdāvini dalību 2x2 nometnē! ..vai arī pačuksti, ka ļoti, ļoti priecātos par brīnišķīgu 2x2 nedēļu Latvijā, 2016. gada vasarā! Emocijzīme kiki
Visi kopā svinēsim latvietību no 8.-15. jūlijam Rezidencē Kurzemē: dziedāsim, dejosim, gatavosim mūsdienu latviskajā virtuvē, kalsim rotas, aktīvi izdzīvosimies pa tuvējiem mežiem un pļavām, runāsim un diskutēsim par Latvijas šodienu un rītdienu, par mūsu visu lomu tajā.. Satiksim daudz un dažādas iedvesmojošas, sabiedrībā zināmas personības, runāsim par kultūru un politiku, tradīcijām un folkloru, sevi un citiem, Latvijas simtgadi un daudz, daudz cita...
Kopā veidosim Latvijas nākotni, un pavadīsim neaizmirstamu nedēļu ar brīnišķīgiem latviešu jauniešiem no visas pasaules!

P.s. Ziemassvētku rūķu pārsteigumam parūpēsimies arī par skaistu dāvanas noformējumu, ko varēsiet saņemt epastā, paslēpt aploksnītē un nolikt zem izpušķotās eglītes Ziemassvētku priekšvakarā.
Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet: info@2x2pasaule.lv

Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!