X

Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ 2017. gada 28. decembris

Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“

Arī šis rīts iesākās ar čaklo modinātāju rīta sveicieniem. Šoreiz modinātāji lutināja ar konfektēm istabiņās. Kā ierasts, rīta aplis. Vēl tumsiņā. Šī diena aiz loga bija drūmāka par iepriekšējo, bet tas nebūt nenozīmē, ka drūmi esam mēs. Gluži otrādi, esam iegājuši nometes darbībā un visi cītīgi diskutē, mācās un darbojās savās ievirzēs. Lūk, varam palasīt, kā gāja...
 

Kultūra un māksla

Šodien ievirzē piedzīvoto raksturo vārds “iedvesma”. Kopā ar Žaneti Grendi atklājām, kā ikviens no mums ir saistīts ar kultūru un to veido, iepazinām savas vērtības un radām risinājumus kultūras problēmām Latvijā. 

Iesākumā apspriedām, ko no kultūras būtiski piedzīvot nākamajā gadā: lasīt Platonu, noskatīties latviešu veidotās filmas, klausīties “Instrumenti” jauno albumu “Atkala”, iepazīt garīgo kultūru caur Pēteri Kļavu, piedalīties dančos Alā, kājām apiet Latvijas robežu un apmeklēt simtgadei veltītos pasākumus.

Pēc tam  ar diskusijas palīdzību, nonācām pie savu vērtību izprašanas. Noskaidrojām, ka īpašības,  kuras piedēvējam savam iedvesmas avotam, ir mūsos pašos, - citos kā spogulī ieraugām sevi.

Strādājot grupās ar dalībniekiem, kurus vismazāk pazinām, atklājās, ka dažādi skatu punkti sekmē radošumu. Interesanti ir tas, ka uzzinājām, ka labākās idejas rodas tad, kad strādājam grupā ar cilvēkiem, kuri ikdienā nedara to pašu, ko es. Jeb citā valodā runājot: „strādāt grupā ar cilvēku no cita koridora“

Nodarbības beigās izveidojām sarakstu ar iniciatīvām, kas spētu risināt problēmas latviešu kultūrā. Nākotnē gaidāmas interesantas vakariņas Doma laukumā un citi radoši projekti… 
 

Uzņēmējdarbība

Iepazināmies ar Biznesa kanvām un to izstrādi. Grupas ietvaros attīstījām savas biznesa idejas un prezentācijām to potenciālajiem klientiem.

Politika un sabiedrība

Uzreiz pēc brokastīm Politikas un sabiedrības ievirzes dalībnieki pulcējās viesu mājā, lai turpinātu iepriekšējā dienā iesākto. Imants atkal nepārspējams, stāstot par notikumiem politikas jomā un piedāvājot padziļinātu, uz faktiem un pieredzi balstītu analīzi. Gan tiem, kuriem Latvijas politiskā situācija nav sveša, gan tiem, kuri ikdienā neseko līdzi aktualitātēm, diskusija izvērtās ļoti saistoša un izglītojoša. Uzmanības centrā šodien nonāca tā saucamās “oligarhu sarunas”, kas gada sākumā izpelnījās plašu sabiedrības uzmanību. Arī mēs, klausoties sarunu ierakstus, dalījāmies pārdomās par to, ko nozīmē tādi jēdzieni kā korupcija un valsts nozagšana. Brīžiem šo sarunu notikumu gaita šķita tik absurda, ka istabu pāršalca skaļi smiekli, kam sekoja pārsteigtas sejas un virkne ar jautājumiem. Tāpat ievirzes dalībnieki izcēla vairākas problēmas Latvijas likumos, pārdomājot iespējas iesniegt iniciatīvas ManaBalss.lv platformā, lai tieši ietekmētu politiskos procesus savā valstī.

Kritiskā domāšana

Vakar bija teorētisks ievads par ievirzi un aplūkojamām tēmām un pateicoties apgūtajām zināšanām, šodien daudz laika varējām veltīt praktiskam darbam. Dalībnieki šķietināja piedāvātos izteikumus, kuros iespēpām aplamības, kuru nepareizībi intuitīvi jūtam, bet, ko uzreiz pašam izskaidrot ir grūti.

Zinātne un tehnoloģijas

Šodien zinātnes un tehnoloģijas ievirziens iesākās ar eksperimentu dalīšanu. Šonedēļ mēs pētīsim sekojošo: CO2 līmeņus, gaisa temperatūru un mitrumu, assinspiedienu, gaismas līmeni, elektrības patēriņu, trokšņa līmeni, ūdens patēriņu, un ūdens duļķainību. Līdz nedēļas beigām mēs cītīgi veiksim mērījumus (iespējams traucējot citas ievirzes), lai uzzinātu vairāk par vidi mums visapkārt.

Otrajā daļā, mums bija vieslektore – Anna Ramata – Stunda no Latvijas Universtātes Bioloģijas fakultātes. Viņa mums stāstīja par:

  • Šūnām un to pielietojumu – piemēram, šūnas var būt kā produkts, kad tiek laboratorijā audzēti gaļas audi, lai tiktu ražota gala kuras produkcijai nav vajadzīgi dzīvnieki,
  • Ģenētiski modificētiem organismiem - piemēram, visdārgākās kafijas pupiņas var tikt fermentētas bez dzīvnieku izmantošanas,
  • Biotehnoloģijām – piemēram, vēža ārstēšanai.

Anna arī stāstīja par saviem dibinātajiem uzņēmumiem – InCell un Alternative Plants – kuru mērķis ir izmantot biotehnoloģijas. lai palīdzētu dzīvniekiem un cilvēkiem. InCell ražo medicīnu sporta zirgiem lai palīdzētu tiem palikt veseliem sezonas laikā (cīpslu savainojumu ārstēšana); ir plāni šādu pašu risinājumu attīstīt suņiem. Alternative Plants izmanto augu veidotās aktīvās vielas, ko var izmantot kosmētikas ražošanā. 

Pirms pusdienām, kvalitatīvās atpūtas laikā nometnes dalībnieki rosīgi kala plānus un mēģināja priekšnesumus vakara “Talantu un beztalantu” vakaram, kurš karā 2x2 nometnē tiek gaidīts ar īpašu  interesi.
Pirms ķeramies pie pusdienām, vēl tiek nodoti slepeno draudziņu sveicieni, šoreiz – veltīta dziesma, ko protams, dzied līdzi visi nometnes dalībnieki, jo mums patīk dziedāt.
 

Un tad jau projekti. Lūk neliels ieskats dažos no tiem... 

Aktīvā atpūta dabā

Dienu iesākām ar kartes apzīmējumu iepazīšanu. Apguvām to, ka zilie apzīmējumi ir ūdens, melnie ir ceļi un žogi, zaļie ir meži un dzeltenie ir pļava.

Mēs uzzīmējām tuvākā apvidus karti un, vadoties pēc citu kartēm, devāmies dārgumu meklējumos. Sagaidījām pēdējos tumsā. Tagad puslīdz mācēsim orientēties pēc kartēm.

Videogrāfija

Videogrāfijas projekts sāk uzņemt apgriezienus un dalībnieki sāk likt savas idejas uz papīra. Mēs aplūkojam dažādas filmēšanas metodes un kā tās var izmantot, lai pastāstītu vizuāli interesantu stāstu. Tika rādīti daudzi piemēri no slavenām filmām un režisoriem. Uz dienas beigām sākam arī drusku filmēt un apieties ar kameru. Kopumā šķiet, ka rezultāts virzās ļoti pozitīvā virzienā.

Latviskās tradīcijas mūsdienu vidē
2. diena projektā “Latviskās tradīcijas mūsdienu vidē” aizritēja iepazīstot puzuru un latvisko pasaules uzbūvi. Skanot skaņām dziesmām, veidojām katrs savu pasauli - puzuru, ar kuru rotāt savu māju. Lūk, viena no izdziedātajām ziemas dziesmām:
Laid māmiņa istabā
Neba mēs daudz bijām.

Bijām pieci, bijām seši
Līdz trešami desmitam.

Sabijāsi saiminiece
Daudz sanāca čigāniņ’.

Nebaidies’i saimeniece
Visi bija paēduš’.

Visi bija paēduši
Visi bija padzēruši.

Visi bija gulējuši
Mīļās Māras istabā.

Ziemas saulgriežu virtuve

Pēc cukurotās vakardienas ar prieku darbojamies ar šīs dienas produktiem - biezpienu un sieru! Katras dienas sākumā ar dalībniekiem pārrunājam dienas produktu labās īpašības, piemēram, kādus vitamīnus, minerālvielas tas satur un kā to vislabāk pielietot uzturā un sākam gatavot!

Atvēlētas projekta trīs stundās šodien paguvām daudz - ātros siera pīrādziņus, siera cepumus, kartupeļu uzkodas ar zaļumu biezpienu un pašu marinētu siļķi, šprotu pastēti ar sēkliņu kraukšķi un biezpiena plācenīšus ar vakardien gatavoto zafti.

 

Ātrie pīrādziņi ir smieklīgi vienkārši pagatavojami! Viss, ko vajadzēs ir:
1 paciņa kausētais siers ‘Dzintars’ (200gr)
1 glāze milti (~160 gr)

Pagatavošana:
Šis divas sastāvdaļas sajauc un izveido mīklu, kuru pilda ar pildījumu pēc sirds patikas, apsmērē ar sakultu olu un liek cepties 190 C grādos 15-20 minūtes, līdz kļūst zeltaini! Lūk, pīrādziņi gatavi! 


Siera cepumu recepte ari ir vienkārša, ātri pagatavojama un izdodas ļoti garda!
100 gr siers
100 gr auksts sviests
100 gr milti

Pagatavošana:
Porciju palielina pēc ēdāju daudzuma, pieturoties pie proporcijas 1:1:1

Lai sastāvdaļas sajuktu kopā, sviestu un sieru sarīvē un pievieno miltiem, visu ar rokām veikli sajauc un mīcot izveido mīklas klucīti. Liek ledusskapī uz vienu stundu. Kad mikla atpūtusies no tās gatavo vēlamās cepumu formiņas, ja ceļas pārber ar sieru vai ķimenēm un cep 180 C grādos 15-20 minūtes, lai arī būtu zeltaini! 

Zaļumu biezpiena uzkodām vajadzēs:
Biezpiens
Krējums
Dilles 
Lociņi
Sāls, pipari
Kartupeļi
Siļķe eļļā 
Brētliņas eļļā
Sīpols
Etiķis
Eļļa

Pagatavošana:
Šoreiz daudzumi pēc izjūtas un garšas kārpiņām. 

Siļķi marinē ar sīpoliem, eļļu, etiķi, pipariem, liek ledusskapī ievilkties maksimāli ilgi. Sagatavo biezpienu, sajaucot visus komponentus bļodā! Kartupeļus uzvāra ar visu mizu, sagriež biezās šķēlēs, pa virsu liek zaļumu biezpienu, marinētās zivis un rotā ar dīkstiem.

 

Papildus veikli pagatavojām papildus piedevu kartupeļu uzkodu variantam - šprotu pastēti! 
Divas bundžiņas Rīgas šprotes
Paciņa klasiskā krēmsiera

Pagatavošana:
Šprotēm nogriež astītes, ar dakšu saspaida, pievieno krēmsieru un gatavs! 

 

Graudu kraukšķiem (vegāns ēdiens) izmantojām:
100 gr sezama sēkliņas
150 gr saulespuķu sēkliņas
150 gr ķirbju sēkliņas
150 gr sasmalcinātas linsēklas
180 gr milti 
100 gr Eļļa
300 ml karsta ūdens
Sāls 

Pagatavošana:
Sēkliņas ieliek bļodā (var daļu pirms tam apgrauzdēt, lai rastos izteiktāka garša), pievieno eļļu un ūdeni, samaisa līdz masa turas kopā. 

Starp divām cepampapīra loksnēm izrullē un novieto uz cepampannas, cep 150 C grādos 50-60 min. 
Kad gatavi, kraukšķis salauž gabaliņos! 

Lai beidzot nobaudītu vakardienas veikumu - dzērveņu/ābolu zafti, no biezpiena cepām plācenīšus! 
500 gr biezpiena
2 ēk cukurs
2 olas
Ap 100 gr milti
Manna
Vaniļas cukurs pēc garšas 

Pagatavošana:
Biezpienu izspiež cauri sietiņam, lai iegūtu viendabīgu masu (ja izmanto paciņu biezpienu, var nespiest caur sietu), pievieno cukuru un olas, katru kārtīgi iemaisot. Pievieno miltus. Sāk veidot plācenīšus, tos nedaudz apberot ar mannu. Sakarsē pannu un uz vidējās temperatūras liek cepties, ka es zeltaini brūni no abām pusēm!

Virtuves ko komanda šodien ļoti čakli pastrādāja un cienāja ari pārējos nometnes dalībniekus, pretī saņemto atzinības vārdus! 

Tiekamies rīt virtuvē! 


Šī vakara tēma – DROSME

Koplekciju par drosmi šoreiz vadīja mūsu Uzņēmējdarbības vadītāji Reinis un Jānis, kurdi dalījās savā pieredzē ar visiem nometnes dalībniekiem, par savu dzīvi, saviem panākumiem un to, kas palīdzēja tos sasniegt, kā arī par šķēršļiem ar kuriem viņiem bija jāsastopas. Dalībniekiem bija arī dažādi jautājumi uz kuriem puiši arī atbildēja, kā arī Reinim un Jānim bija jautājumi dalībniekiem.

Pēc vakariņām dalībniekiem tika dots vēl neliels laiks sagatavoties vakara iznācienam un tad sākās vakara šovs – Talantu un beztalantu vakars, kur ikvienam dalībniekam un arī organizatoru komandai bija iespēja izpausties visdažādākajos veidos, ko visi arī izmantoja. Priekšnesumi bija visdažādākie.

"Šovakar Jūs esat drošās rokās!"

ar šādu uzrunu tika atklāts Talantu beztalantu vakars, ko organizēja paši nometnes dalībnieki - Viktorija Deksne un Guntis Rūtiņš. Vakara programmā varējām izbaudīt gan dalībnieku, gan vadības komandas talantus, ko varbūt nebijām atklājuši, esot kopā šīs trīs dienas. Dziesmas, dejas, stāsti, debates, un cita veida radošas izpausmes parādīja to, cik katrs esam gatavs drosmīgam solim - iet publikas priekšā un ļauties klātesošo novērtējumam. Vakara programmai tika noteikta tēma „consumerism“ jeb patērētājsabiedrība. Žūrijas balvu ieguva divi priekšnesumi. Komanda ar nosaukumu „Šis tas un kaut kas“, tās sastāvā Rita Jevdokimova, Liene Brūna, Stella Bērziņa, Toms Gross un Lukas Amors Iranzo-Laurins ar sniegumu, kas atspoguļo veidu, kā reklāmas uzrunā patērētājus. Un Ingrīda Birzniece ar solo dziesmu par mīlestību „Se Tu Mani“. 

Vakara laikā dalībnieki pārsteidza arī Beņķa deju, kas 2x2 Talantu beztalantu vakarā ir jau kā tradīcija. Tāpat jaunieši prezentēja iniciatīvu „2x2 birža“, tās ietvaros tiek veidoti 2 saraksti  - „vēlos“ un „piedāvāju“, kura ietvaros ikviens dalībnieks var iekļaut savu vēlmi vai piedāvājumu un iespēju to realizēt.

Paldies VISIEM drosmīgajiem talantu beztalantu vakara dalībniekiem un īpaši Viktorijai Deksnei un Guntim Rūtiņam par lielisko vakara programmas organizēšanu un vadīšanu. Drosme ir ikvienā no mums!

Šovakar norisinājās arī pašu dalībnieku ierosinātais Pinponga turnīrs :)

Apkopoja Anna Zvejniece
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Trešā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!