X

Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ 2017. gada 30. decembris

Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“

Šodien bija jau 5. diena, nedaudz skumji, jo zini, ka drīz šis piedzīvojums beigsies. Taču bija arī priecīgi, šodien mūs pat ieprecināja sniedziņš, īsu mirkli gan, bet tomēr bija. Esam kļuvuši visi vēl draudzīgāki un zinām viens par otru jau daudz vairāk. Esam priecīgi pavadīt laiku kopā!

Diena rit kā jau ierasts šajā nometnē: karogs, brokastis, ievirzes, atpūta, pusdienas, projekti, koplekcija, vakariņas, vakara programma, nīkšana. Šīs dienas tēma - LĪDZDALĪBA

Nu tad lūk, kas pie mums šodien notika:

 Kritiskā domāšana un argumentācija

Pabeidzām tēmu par to, kā veidot argumentus un ķērāmies klāt praktiskajiem darbiem – veidojām paši savus argumentus. Pēc tam apguvām retorikas trikus un ar praktisko darbu grupās, veidojām reklāmas tekstus, ko paši savā starpā arī analizējām. Grupu darbi bija ļoti praktiski un vieglā gaisotnē. Ance izcēlās ar savu argumentēšanas stilu kas mūs visus uzjautrināja.

Zinātne un tehnoloģijas

Šorīt zinātnes ievirzē kliedējām mītus par “pilsētas trubas ūdens” kvalitāti un tā ietekmi uz veselību. Nereti uzskatām, ka dzert ūdeni no krāna ir kaitīgi un bīstami, tomēr tā jau daudzus gadus nav. Dzīvojam stereotipos un bieži ļaujamies lētām reklāmām, kas mūs atkal un atkal aicina iegādāties kārtējās individuālās ūdens attīrīšanas iekārtas, filtrus, membrānas, utt., ar it kā maģiskajām spējām radīt absolūti tīru un veselīgu dzeramo ūdeni. Arī eksperimentāli pārliecinājāmies, ka tas ir vairāk tirgotāju radīts teātris, kas, lai gan izmanto zinātnes likumsakarības, tomēr nesniedz mums objektīvu rezultātu. Pudeles ūdens lobijs pasaulē ir milzīgs - vai to maz tā tiešām apzināmies? 

Ievirzes otrajā daļā kopīgi pārrunājām mūsu katra līdz šim uzkrāto un izmantoto pieredzi zinātnē - vienam tas ir ZPD, citam bakalaura vai maģistra darbs, citam pirmā publikācija vai pētījums. Tomēr tā vai citādi katrs esam saistīts ar zinātni: vakar, šodien un pavisam droši arī rīt.

Politika un sabiedrība

Šodien politikas ievirzē dalībnieki pievērsās likumdošanas iniciatīvu platformai manabalss.lv. Tāpat arī platformā izvietotām iniciatīvām, aplūkojot gan konkrētu iniciatīvu izvietošanu, gan likumdošanas un politiskās iniciatīvas Latvijā kopumā. Arī šīs nodarbības laikā 2x2 dalījās pieredzē jautājumos par korporatīvā lobija un citiem būtiskiem jautājumiem, kam ir nozīme politikas veidošanā. 

Iedrošinot iesaistīties politikā, manabalss.lv pārstāvji solīja sarūpēt ievirzes dalībniekiem dāvanu par iesūtītu likumdošanas iniciatīvu :)

Kultūra un māksla

Vai Tu zini, kas ir Latvijas kultūras kanons? Zini, kas tajā iekļauts? Mēs tagad zinām! Raimonds Pauls, “Nāves ēnā” un “Limuzīns Jāņu nakts krāsā” ir tikai dažas un iedomājamākās lietas no tā, kas iekļautas kā kanona vērtības. Izrādās ir iekļautas arī tādas vērtības kā etnogrāfiskais sēdeklis – Stulpiņš (ko tagad esam iekļāvuši savu apskatāmo lietu sarakstos) vai, piemēram, ejot garām Ata Ķēniņa, šī brīža Rīgas 40. vidusskolai, mēs raudzīsimies citām acīm.
Varēja pamanīt, ka šodienas ievirzes noslēgumā uz lapas, kur katru dienu rakstām vienu vārdu, kas visstiprāk raksturo mūsu katra šodienu, bija vairāki līdzīgi - gan atklāt, gan atklājums. Un tas taču ir tik skaisti - atklāt! Atklāt un gribēt darīt- redzēt filmu, aizbraukt uz Rundāles pili, pārlasīt Ziedoņa epifānijas un galu galā aizbraukt uz Brīvdabas muzeju, lai redzētu etnogrāfisko sēdekli - Stulpiņu.
Šodiena ir par atklāšanu. Par mums!

Uzņēmējdarbība

Šodien apskatījām finanšu pamatus un runājām par dažādiem ieņēmumu un izmaksu veidiem, kā arī to, kas ir vissvarīgākais, plānojot finanses. Apskatījām arī mārketinga pamatus - 4P ietvaru. Pēc tam komandas turpināja strādāt aizpildīt biznesa kanvas, lai varētu labāk gatavoties rītdienas prezentācijai.

Videogrāfija

Filmu projekti turpina tapt un, lai kvalitatīvi varētu pievērsties abām grupām nolēmu lūgt palīdzību mūsu fotogrāfam Jurģim. Jurģis devās atpakaļ filmēšana laukumā uz pļavu, lai pabeigtu safilmēt trūkstošos kadrus fantastikas filmai, kamēr es paliku uz vietas un centos palīdzēt dokumentālās filmas grupai. Viņiem gan mana palīdzība šķita diezgan nevajadzīga. Grupa ir ļoti veiksmīgi sadalījusi uzdevumus un strādā kā īsta filmēšanas komanda. Daži paliek iekštelpās montēt safilmēto, daži dodas ārā lai safilmētu iztrūkstošus materiālus un man tik atliek vērot.

Latviskās tradīcijas mūsdienu vidē

Latvietis ir praktisks un visam atradīs tik daudz pielietojumu, cik vien iespējams. Šī diena projektā “Latviskās tradīcijas mūsdienu vidē” tika veltīta latviešu dizainam. Runājām par to, kas ir dizaina pirmais priekšnosacījums, aplūkojām veiksmīgākos latviešu dizaineru darbus un iedvesmojāmies viens no otra. Nodarbības otrā daļa izvērtās radošajā darbnīcā, kur katrs projekta dalībnieks varēja sev izveidot glāzi no vīna pudeles.

Aktīvā atpūta dabā

Šīs dienas tēmas: kā vislabāk sagatavoties nakšņošanai pie dabas un kā parūpēties, lai šī pieredze būtu silta un patīkama. Izrunājām svarīgas lietas, kas būtu jāņem vērā, izvēltoties nakšņošanas vietu, iemācījāmies noderīgus mezglus un ķērāmies pie dažādu nojumju celšanas. Nojumēm izmantojām vieglu, salīdzinoši nelielu ūdensnecaurlaidīgu tentu, dažas virvītes un izmēģinājām dažādas konstrukcijas - atkarībā no gadalaika un vajadzības. Izrunājām arī dažus tips&tricks, kā arī praktiskus padomus, lai gulēšana ārā, tai skaitā ziemā, būtu silta sausa. Viens no padomiem: gulēšanas vietā novāc sniegu (un čiekurus, asus zarus), zem matracīšiem sasedz egļu zaru kārtu. Ar jauno pieredzi dosimies nākamajā piedzīvojumā un teltis atstāsim mājās ;)

Ziemas saulgriežu virtuve

Šīs dienas galvenais varonis bija medus, kas ir brīnišķīgs papildinājums teju ikvienam ēdienam! Šodien medu izmantojām, lai pagatavotu 22 kārtu medus kūku, kuru galdā celsim vecgada vakarā! Papildus tam, sagatavojām ari rupjmaizes rīvmaizi, ko izmantosim rītdienas svētku galdam. Un, protams, jau solītie latviskoti eklēri ar ķirbīti!

Sāksim ar medus kūkas recepti, jo to ari gatavojām pirmo, lai maksimāli ilgāk ievilktos un kļūtu vēl gardākā! 

Mūsu lielajai kūkai izmantojām: 

 • 6 olas
 • 10 ēk cukurs
 • 3 tk sodas
 • 1l medus
 • 5 glāzes miltu
 • 2l skābais krējums 25%
 • 6-10 ēk cukura (atkarīgs no katra garšas kārpiņām)
 • ½ citrona sula un miziņa

Pagatavošana:
Olas saputo ar cukuru līdz pirmajām putām, pievieno šķidru medu, iemaisa to. (Ja medus ir sacukurojies, to ūdens peldē izkausē)

Miltiem pievieno sodu, tad sauso maisījumu pievieno pie olu/cukura/medus maisījuma un samaisa.

Masai jābūt lipīgai, ķepīgai, tā lai varētu izsmērēt uz cepamā papīra. To vislabāk un ērtāk darīt ar ‘lāpstiņām’ vai arī, ja tādas nav pieejamas - ar siltu karotes dibenu! (Ēdamkarotes iemērc karstā ūdeni un tad izmanto, lai izsmērētu mīklu)

Visu mīklu izsmērē uz cepampapīra loksnēm un liek cepties. No krāsns lieluma atkarīgs cik plātis vienlaicīgi varēs cept, bet katru cep 180 C grādos 4-7 min atkarībā no mīklas biezuma!

Kamēr kārtas cepas, gatavo krēmu - visas sastāvdaļas samaisa kopā un gatavs!

Kad visas kārtas izceptas, vienu no kārtām pietaupa, lai sablenderētu drumstalās, ar ko apbērt kūku!  

Parejās kārtas atdzesē un kārto pamīšus ar krēma kārtām!

Kūka gatava un vislabāk garšos, ja vismaz 24h nostāvēs ledusskapī!

Rīvmaizi gatavojām pēc vienkāršas receptes:

 • 3 kukuļi rupjmaize
 • 100 gr brūnais cukurs

Pagatavošana:
Rupjmaizīti sarīvē vai ari saberž ar rokām, liek cepeškrāsnī 150 C grādos, 10-15 min apgrauzdē, pievieno cukuru! Gatavs, lai rītdien pārtaptu par rupjmaizes kārtojumu! 

Mūsu latviskie ķirbju/mājas piparkūku eklēri.

Sākam ar plaucētās mīklas pagatavošanu: 

 • 100 gr sviets
 • 125 ml ūdens
 • 125 ml piens
 • 150 gr milti
 • Biš sāls
 • Biš cukurs
 • 3-4 olas

Pagatavošana:
Katliņā lej ūdeni, pienu un pievieno sviestu, silda līdz sviests izkūst, pievieno miltus un veikli maisa, līdz mīkla atlec no katliņa un vienā gabalā. Noņem no uguns un ļauj mīklai nedaudz atdzist, lai varētu pievienot olas. Kad masa jau padzisusi (ar pirkstu mierīgi var pieskārties) pa vieni (!) pievieno olas, katru kārtīgi iemaisot un tikai tad pievienojot nākamo. 

Gatavojot plaucēto mīklu nevar precīzi notriekt nepieciešamo olu daudzumu, jo olu izmēri atšķiras un galvenais ir mīklas gala konsistence, kurai jabūt saturīgai, nedaudz vijīgai - paceļot karoti mikla nenotek, saglabā formu.

Mīklu pilda konditorejas maisiņā ar apaļu uzgali, spiež uz pannas vēlamajā lielumā un cep 20-30 minūtes 180 C grādos. (Ilgums atkarīgs no lieluma, mēs mazos cepām 25 minūtes)

Krēmu gatavojām ar putukrējumu

 • 300 ml saldais krējums
 • 6 ēk pūdercukurs
 • 3 saujas sadrupinātu piparkūku
 • Citrona suliņa 
 • Puse vidēja ķirbja

Pagatavošana:
Ķirbi sagriež un ieliek cepeškrāsnī, cep lidz mīksts, nomizo, izspiež caur sietu, lai iegūtu biezeni.

Uzputo putukrējumu, pievieno biezeni, piparkūkas, pūdercukuru, citrona sulu, samaisa un pilda atdzesētajos eklēros.

Dekorējam ar šokolādi, kas uzdens peldē izkausēta kopā ar sviestiņu. 

 • 200 gr melna šokolāde
 • 20 gr sviesta

Dekorējam ar drupinātajām piparkūkām, lazdu riekstiem un sēkliņām no citām dienām, kā ari ar ķirbju cukurotajiem kubiņiem, ka eklerus izrotāja īpaši skaisti! 

Daudzi nometnes un projekta dalībnieki eklērus nosūtīja saviem slepenajiem draudziņiem! Visi pārējie rosījās ap virtuvi raudzīties vai kāds eklērs nepaliks pāri! :)

Joprojām slepenie draudziņi pārsteidz savus draudziņus, par ko ir liels prieks visiem!

 

Koplekcija: Juris Baltačs un Imants Breidaks

Vakars, kurā satiekās tādi projekti kā ScepticCafe un ManaBalss.lv jeb vakars jaunvārda zīmē #skeptikpolivakars

Šīs kopelekcijas mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar pārliecināšanas metodēm, veidot diskusiju, apskatīt tādas tēmas kā manipulēšanu un argumentāciju, kā arī zinot šos rīkus, apzināties, ka dažreiz varam teikt arī “nē, tā nav!”

Apskatot filmas “Thank you for smoking”, 2005 fragmentus, galvenais jautājums, kas jauniešiem tika uzdots bija: “ko jūs teiktu par to?”. Filmas sižetā bija dažādākie piemēri par to kā strādā lobijs, manipulēšanas prasmes un kā tās strādā uz sabiedrību un medijiem. Fragmenti bija visdažādākie, bet jāatzīst, ka ļoti trāpīgi. Skarbi, bet patiesi. Tā dzīvē notiek, tikai jautājums ir, kādam mērķim izteiktie vārdi un argumenti tiek  lietoti. 

Pielietojot pareizos vārdus, paņēmienus un atrodot veidu kā piekļūt cilvēku emocijām, bija novērojams, ka arī tādas industrijas pārstāvji kā tabaka industrija var sagrozīt informāciju un panākt vēlamo rezultātu. Patoss, Etoss un Logoss jeb spiešana uz emocijām, atsaukšanās uz autoritāti un loģiski argumenti var būt par tiem trumpjiem, kas palīdz sasniegt vēlamo rezultātu. Interesanti zināt, vai ikdienā mēs aizdomājamies par to, vai kāds ar šiem argumentiem nepanāk arī mūsu piekrišanu lēmumiem, kurus sākotnēji nemaz nevēlējāmies pieņemt? Vakara vadītāji lika aizdomāties par to, ka visi ar mums manipulē tikai jautājums ir, kam Tu uzticies? Vakara gaitā tika izrunāti dažāda veida piemēri, kuriem tika doti paskaidrojumi un tikām iepazīstināti ar paņēmieniem, ar kuru palīdzību nākotnē, iespējams, varēsim izvērtēt vai esam, vai neesam mērķis. “Triki ir rīki, kurus var izmantot gan kaut kam labam, gan arī kaut kam sliktam. Izvēlē ir mūsu rokās,” tā noslēdz kopvakaru kritiskās domāšanas ievirzes vadītājs Juris

Vakara noslēgumā, pēc dalībnieku pieprasījuma - Dziesmu kari

Iniciatīva. Vārds, kas caurstrāvo ziemas 2x2 nometni gan vārdos, gan darbos. Pēc nometnes dalībnieku iniciatīvas priekšpēdējā vakarā tika organizēts dziesmu karš. Karš kļuva par simbolu sīvai konkurencei starp 6 dažādām komandām, kas sevi pierādīja, izpildot latviešu Ziemassvētku un estrādes dziesmas, tautasdziesmas un pat repa kompozīcijas. Visi kopā izdziedājām dziesmas par sauli, mežiem un ēdieniem. Tāpat katru uzstāšanos vērtēja un komentēja žūrija, kuru no vadības loka pārstāvēja Arturs un Juris. Tāpat vīru sastāvu papildināja viesis un nākamās ziemas nometnes vadītājs Krists, kā arī dalībnieks Guntis. Atraktīvos priekšnesumus pavadīja smiekli un jautrība, kas rezultējās 54 izdziedātās dziesmās.

Apkopoja Anna Zvejniece
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Piektā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!