X

Pēdējā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“, gadu mija 2017. gada 31. decembris

Pēdējā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“, gadu mija

Gadu mija!

„Gads ir balts no abiem galiem un pa vidu zaļš!“

Jā! Arī 2x2 gads ir šāds! Jo mums bija sniegota gadu mija! Un ar ragutiņām svētku naktī varējām laisties pa Rezidence Kurzeme kalnu lejā! Smiekli, prieki, slapjas bikses, nu gluži kā bērnībā!

31. decembris nometnē bija ļoti rosīga diena, jo ikvienam bija jāsagatavojas noslēguma vakaram un 2018. gada sagaidīšanai. Bija jāsagatavo prezentācijas par to, kas šonedēļ sadarīts un bija jāgatavo maskas vakaram.

No rīta visus ar savu klātbūtni mūs iepriecināja Liene Dindone un Jānis Grants, kurus divreizdivnieki ir nodēvējuši par 2x2 mammu un tēti.

Visu dienu bija tādas dīvainas sajūtas, jo tūlīt, tūlīt beigsies nometne. Dīvaini bija gan dalībniekiem, kuri bija ieguvuši daudz jaunu zināšanu, draugu, emociju, domu, ideju ... gan 2x2 darba rūķiem, jo tik ilgi gatavojāmies, plānojām, diskutējām, domājām un nu tas viss ir beidzies. Ir noslēdzies viens liels 2x2 posms un esam sapratuši ka Ziemas 2x2 nometne ir laba lieta un to vajadzētu turpināt. Būs grūti atkal atgriezties ikdienas rutīnā, jo visu nedēļu dzīvojot „Rezidencē Kurzeme“, kur telefona zonas tik pat kā nav un internets pieejams vēl mazāk, esam dzīvojuši tādā kā savā pasaulītē. Esam iedzīvojušies 2x2 dienas kartībā.

Nu tad lūk, kas notika ievirzēs:
 

Kultūra un māksla

Kafijas pauzē silto dzērienu krūzes iemainījām pret pastaigu svaigā gaisā, kur tik tkko bija sācis snigt. Noticēt, ka šī ir pēdējā diena 2x2 ziemas pasaulē, ir tik pat neiespējami, kā noticēt, ka vecgada dienu esam sagaidījuši ar biezām pārslām nosnigušu un zem zābakiem gurkstošu zemi. Nepamet sajūta, ka rīt no rīta mēs taču atkal vingrosim pie radio Skonto, rakstīsim, domāsim, dzirdēsim, smiesimies, atklāsim, jutīsim un pārlaposim mobilo bibliotēku.
Ak, cik vērtīgs mums ir bijis kopā pavadītais laiks! Cik neizmērojami daudz esam atklājuši kultūrā un sevī (un sapratuši, ka viens no otra nav atdalāmi). Cik ļoti esam iedvesmojušies. Cik daudz kopīgu vērtību esam atraduši, lai arī cik dažādi katrs mēs būtu. Cik daudz!
Un pats svarīgākais - esam sajutuši sev blakus plecu, sajutuši viens otru un skaitot vienmēr nonākuši pie viena.

Kritiskā domāšana un argumentācija

Ievirzes noslēgumā pieķērāmies intuīcijas kļūdu atpazīšanai un ar praktisko darbu pārbaudījām, cik viegli paši uz tām uzķeramies.

Ievirzes otrajā daļā, veidojām vakara priekšnesumu, kurā atspoguļojam trīs pārliecināšanas veidus. Etoss – apelēšana pie savas autoritātes, patoss – apelēšana pie emocijām un logos – loģikas izmantošana. Mūsu ievirzē ir gana daudz raibu personību, lai mēs katram no šiem tipiem atrastu atbilstošo personību, kura iemieso kādu nu pieejām.

Ievirzes nosaukumā taisījām mūsu skeptisko apli, ko nu jau esam iesaukuši „Skeplis“. Parasti tajā atskatāmies uz attiecīgajā dienā paveikto, bet šodien varējām arī parunāt par visu ievirzi kopumā. Katrs šīs nedēļas laikā ir iemācījies kaut ko, ko var paņemt līdzi un likt lietā savā ikdienā.

Ievirzes sākumā jokojot teicām, ka pēc ievirzes mums vienmēr būs taisnība visos strīdos. Nezinu, vai to sasniedzām, bet noteikti pietuvojāmies.

Uzņēmējdarbība

Mācījāmies prezentēt biznesa ideju. Noslēguma pasākumam sagatavojām 90 sekunžu pitch/prezentāciju.

Zinātne un tehnoloģijas

Ir pienākusi noslēdzošā zinātnes ievirzes diena. Jau pirms nodarbības sākuma gaisā virmo patīkams satraukums. Ir pienācis laiks apkopot visās iepriekšējās dienās ievāktos datus un izveidot zinātnisko plakātu. Darbi rit raiti, tiek uzdoti jautājumi, meklēts labākais veids, kā izkārtot rezultātus, studēta literatūra. 

Pēc pirmās nodarbības daļas laiks prezentēt pārējiem grupas biedriem savus rezultātus Pirmās 2x2 zinātniskās konferences ietvaros. Prezentāciju laikā secinājām, ka ievāktie dati ļauj novērtēt apkārtējās vides parametrus un novērot interesantas likumsakarības, piemēram, ievāktie mērījumi parādīja, ka mūsu ievirzes nodarbību sākumā gaisa temperatūra bija zemāka nekā tai vajadzētu būt, lai cilvēks justos konfortabli, līdz ar to tika izskaidrots grupas biedru diskomforts nodarbību sākumā. Rezultāti parādīja arī paaugstinātas CO2 koncentrācijas gaisā koplekciju laikā, kas varētu izskaidrot klausītāju miegainumu

 

Paldies ievirzes dalībniekiem par darbu, kopā būšanu un lielisku pieredzi! Uz tikšanos nākamajās 2x2 zinātniskajās konferencēs!

Pirms pusdienām tika atklāti slepenie draudziņi. Daudzu sejās bija manāms patiess prieks un liels pārsteigums par to, kurš tad bija tas, kurš visu nedēļu pārsteidza. Ar mūsu Paldies dziesmu teicām paldies arī mūsu Aivai ar komandu, kas visu nedēļu mūs fantastiski gardi iepriecināja ar gardiem ēdieniem.


Latviskās tradīcijas mūsdienu vidē

Pēdējā diena projektā „Latviskās tradīcijas mūsdienu vidē“ pagāja gatavojoties noslēguma vakaram. Nometnes sākumā katrs dalībnieks tika iedalīts vienā no piecām masku grupām - čigāni, vilks un kaza, garā sieva un mazais vīrs, dzērves un nāve. Nedēļas laikā dalībnieki gatavoja maskas, iepazina to nozīmi un gatavojās savam noslēguma vakara uznācienam. Projekta „Latviskās tradīcijas mūsdienu vidē“ dalībnieki bija galvenie masku grupu virzītāji. Vakars izvērtās piesātināts ar dziesmām, smiekliem, mīklu minēšanu, dančiem, rotaļām un zirgu pārdošanām, kas noteikti paliks atmiņā.

Aktīvā atpūta dabā

Šodien mums jāizrunā par ekipējumu, kā arī jāsagatavojas noslēguma vakara priekšnesumam. Kad dalībniekiem tiek jautāts, vai iesim ārā, vai darbosimies iekštelpās, atbilde ir viennozīmīga: iesim ārā! Šodien vēlreiz pielietojam praksē savas jauniegūtās zināšanas un komandas darbu, lai kopīgiem spēkiem iekurtu ugunskuru. Nu ir silti! Šķiet, dienas lielākais pārsteigums ir par to, ka guļammaiss nav jāsarullē, liekot to maisā - tas drīzāk nāk par sliktu nekā par labu. Tā vietā - guļammaiss maisiņā „jāiestūķē“ un mājās jāglabā izklātā veidā (vai palielākā maisā), lai tas nesapresētos un ilgāk sagabātu savas siltumīpašības. Savukārt, meklējot guļmammaisu, jāpievērš uzmanība zemākajai komforta temperatūrai, ne transition vai riska atzīmei. Lūk!

Videogrāfija

Projekts ir sasniedzis finiša līniju. Ar grandioziem rezultātiem, jāpiebilst. Lielākā dienas daļa tika pavadīta montējot safilmēto materiālu. Sanāca arī doties ārā vēlreiz, uzfilmēt pēdējos labojumus. Abas grupas aktīvi strādāja pie savām filmām, lai pavisam drīz jau tās varētu prezentēt saviem nometnes biedriem. Paldies visiem dalībniekiem par šo jautro un interesanto pieredzi.

Ziemas saulgriežu virtuve

Klāt jau pēdējā nometnes diena, kad visi priecīgi tiekamies virtuvē, lai kopīgi klātu mūsu vecgada vakara galdu! Iepriekšējās dienās jau daudz esam izdarījuši, sodien jāpabeidz iesāktais un jāpiepilda māja ar tikko ceptu pīrādziņu smaržu!

Šodien gatavosim speķa pīrādiņus pēc manas (Ilzes) mammas receptes, kuru  no mammas jau mācos vairākus gadus, ik gadu vērojot kā viņa virtuvē rosas un rada brīnumus, pīrādziņi ir viens no viņas trumpjiem!

Vakarā edīsim zupu pie ugunskura, tādēļ uzcepsim arī maizīti, kuru sagatavojām jau vakar vēlu vakarā pēc kārtīgiem dančiem, jo tai vajadzīgas vismaz 16-18h rūgšana.

Vēl atkārtoti gatavosim siera pīrādziņus, kuri iepriekšējās dienās tik ļoti visiem garšoja, galdā celsim sagatavotos siera cepumiņus un sēkliņu kraukšķis, rupjmaizes kārtojumus ar pašvārīto zafti, dekorēsim iepriekš jau uzceptās burkānkūkas, un galda goda vietā novietosim mūsu gatavoto medus kūku!

Kā arī maksimāli izlietosim produktus, kuri mums pa šīm dienām iekrājušies un neesam izlietojuši, tādēļ svētku galdam sagatavosim arī zaļumu biezpienu ar rupjmaizi, biešu-kazas siera uzkodas un saldo bruneti!

Darbs virtuvē ir radošs, tādēl mūsu rupjaizes kārtojumi galdā tika celti bez putukrējuma, taču tā vietā bija sviestiņš, ko smērēt uz mūsu tikko ceptās maizītes!

Maizītei iejaucām:

 • 3 glāzes milti
 • 1-1/4 sausais raugs
 • 2 tk sāls
 • 1tk cukurs
 • 1-1/2 silts ūdens

Nepieciešams: Trauks cepšanai ar vāku

Pagatavošana:
Šī ir ‘no knead’ jeb ne-mīcāmā mīkla. Tik vienā kā jāsamiasa visas sastāvdaļas un jāliek rūgt.

Miltus ieliek lielā bļodā, pievieno sāli, atsevišķā traukā samaisa silto ūdeni ar raugu un cukuru, sķidro maisījumu pievieno miltiem un ar koka karoti iemaisa līdz izveidojas mīklas klaipiņš vēl ķepīgs. Mīklu apklāj ar pārtikas plēvi, novieto kādā virtuves stūrītī un raudzē 16-18h.

Pēc šīm stundām, mīkliņu ņem ārā noblōdas un ‘pārloka’ pāris reizes, līdz izveidojas kukulītis, to liek jau iepriekš sakarsētā traukā, kuram ir vāks, trauku liek krāsnī, kas sakarsēta 220+ C grādos un cep 30 min, tad noņem vāku un cep vēl 15-20 min. un izdodas uzcept fantastisku maizīti ar cietu garosiņu un mīkstu mīkstu viduci.

Maizīte tika izķerta!!

Speķa pīrādziņiem gatavojām rauga mīklu:

 • 1l trekns piens
 • 2 tk sāls
 • 320 gr eļļa
 • 100 gr svaigs raugs
 • 1tk cukurs
 • 2kg milti

Pagatavošana:
Silda katliņā pienu. Paralēli aktivizē raugu – to sadrupina bļodiņā, pievieno karotīti cukuru, škipsniņu miltu, neaudz silta piena, noliek malā, lai rūgst.

Silto pienu lej lielā bļodā, pievieno eļļu un sāli. Klāt iesijā daļu miltus, samaisa, ieijā nākamo daļu miltu, samaisa, kad masa jau viedojas vienā mīklas kunkulī, pievieno uzbriedušo raugu un iemaisa. Pēc rauga pievienošanas jāskatās vai vajadzīgi vēl milti, jamīkla ir lōti ķepīga, pievieno vēl miltus. Pēc teorijas vienam litram piena vajadzētu 2kg miltu, taču, raugs ir dzīvs produkts un var gribēt vairāk vai mazāk miltus, līdz ar to jāseko līdzi mīklas konsistencei, lai zinātu, kad milti ir gana. Mēs pievienojām ap 1800 gr miltu.

Mīkliņu apsedz uz siltā vietā noliek rūgt, aptuveni stunda un mīkliņa ir gatava!

Pilda ar speķīti, kas jau iepriekš sagriezts kopā ar sīpolu un nedaudz krāsnī uzsildīts, lai siltai mīkliņai iekšā varētu pildīt siltu pildījumu! Pilda pīrādiņus, novieto uz pannas, apsmērē ar oliņu, noliek malā, lai vēl atpūšas un uzrūgst kādas 15 min. liek cepties 180 C grādos 25min!

Saldo bruneti gtavojām no cepumiem, sēķliņām, riekstiem, marmelādes un sviesta, kas bija palicis pāri, aptuvēnās proporcijas:

 • 1 kg selgas cepumi
 • 300 gr visādas sēkliņas
 • 400 gr marmelāde
 • 400 ml iebiezināts piens
 • 300 gr sviests
 • 60 gr kakao

Pagatavošana:
Cepumus sadrupina, pievieno sēkliņas (gardāk būs apgraudzētas), riekstiņus, sagrieztu marmelādi, kakao, iebiezināto pienu. Izkausē svietu, pievieno masai, visu samaisa. Veido formu pēc izvēles, mēs gatavojām garās ‘desas’. Liek ledusskapī sacietēt!

Un gatavs!

Šī bija brīnišķiga nedēļa ar lielsiku komandu piedīvojumiem, smiekliem un lieliski pavaditu laiku! Paldies Anete, Ilga, Arlita, Laura, Linda, Ieva, Maira, Baiba Jāni, Lukas un Alekeksandr!

 

Tad jau rosīgās gatavošanās stundas, tērpi, galdi, runas... Un vakars var sākties. Visi bijām maskās. Vakars sākās ārā, ar karstu un gardu dzērienu, par ko atkal bija parūpējies Kārlis ar Ingu, un tad maskošanās pie ugunskura varēja sākties. Tas bija brīnišķīgs pasākums, pilns ar smiekliem. Tad mielojāmies ar ugunskurā vārītu skābeņu zupu un protams, zirņiem ar speķi. Karogs un dodamies iekšā. Kur nu gan, oficiālais nometnes noslēgums – ieviržu/projektu prezentācijas, runas, pateicības. Katrs dalībnieks saņēma Apliecību par piedalīšanos nometnē kā arī 2018. Gada plānotājs – „Dienrādis“, ko katram dalībniekam dāvāja LV100 birojs. Pēc oficiālās daļas beigām mūs pārsteidza ķekatnieki, kuri mūs izdancināja, zīlēja, izjokoja. Un tad visi kopā devāmies ārā sagaidīt 2018. Gadu! Velējumi skanēja visapkārt! Prieks un līksmība! Un dejas līdz pat rītam.

1. janvāra rītā brokastis bija nedaudz vēlāk. Visi nedaudz samiegojušies pēc nakts dejām, bet tomēr priecīgi. Kā jau ierasts, katram pie muguras tika pielipināta balta lapa, uz kuras ikviens varēja uzrakstīt kādus jaukus vārdus un novēlējumus, ko skumjā brīdī, vai vienkārši tāpat var izlasīt. Tāpat bija arī brīvais mikrofons, kur katrs varēja izteikties. Un tad jau jādodas uz autobusu. Autobuss piebraucis, koferi jau iekrāmēt, bet neviens, pilnīgi neviens negrib kāpt iekšā. Visi vēl grib pārmīt kādu vārdu, vēl visus samīļot, bet ne braukt prom. Kad tomēr visi sakāpa busā, 2x2 darba rūķi vēl apspriedās par to, kā tad viss izdevās un sāka pakot mantas. Un tad jau viss. Šis ir veiksmīgi izdevies un noslēdzies!
Cieši viens otram elkoņos ieķērušies, plati un sirsnīgi smaidot, esam ielēkuši 2018. gadā.
47 drosmīgi, aizrautīgi, sirdsgudri, skaisti, talantīgi, labsirdīgi un enerģijas pilni jaunieši ir gatavi parādīt un pierādīt Pasaulei, Latvijai un paši sev, ka VAR!Programmas vadītāja, Madara Mazjāne
Pēdējā diena nometnē rosīga, svētku sajūtām pildīta. Kāds steidz pabeigt iesākto, kāds gatavojas vakaram, gaisā virmo gaidas pēc jaunā gada. Dienas laikā dalībniekiem lūdzam aizpildīt izvērtēšanas anketas, kas vēl vairāk vairo sajūtu, ka nometne noslēdzas.
Diena pateicības pilna. Pateicība projektu un ieviržu vadītājiem, nometnes organizatoriem. Pateicība virtuves personālam, ka visas nedēļas laikā ir parūpējuši mums gardas maltītes, mīlestības piepildītas.
Vakars sākas ar ķekatu gājienu tepat Rezidences “Kurzeme” kalnā, kur ap ugunskuru  dažādās maskās ģērbti mēs pavadām veco gadu. Čigāni, vilki un kazas, dzērves, nāves, u.c. veida maskas redzamas visapkārt. Kopīgas sarunas, dziesmas un rotaļas. Simboliski ķekatās ar dejām, rotaļām tiek mudināts būt priecīgiem arī ziemas garajos vakaros. Pēc ķekatām mēs kopā turpinājām atskatīties uz paveikto nedēļas laikā. Katra ievirze un projekts ir paveikuši lielu darbu un prezentācijas vieno komandas darbs, dalībnieki pauž savu idejas, plānus, redzējumus gan uzņēmējdarbībā, politikā, gan zinātnē, kultūrā, gan ar improvizācijas teātra palīdzību parāda mūsdienu sabiedrības domāšanas pieejas. Dalībnieki prezentē gan kvalitatīvu brīvā laika veidus aktīvā atpūtā pie dabas, gan kā dziesma vieno latviešus. Mums vakara gaitā ir iespēja baudīt ziemas saulgriežu virtuves labumus, savukārt, videogrāfijas projekta dalībnieki mūs patīkami pārsteidz ar trīs dažāda veida video, kas tapuši nedēļas laikā. Ģimene, daba, mājas, valoda, sarkanbalts sarkanais karogs, jūra.. mums ir Latvija. Un ar ko Tev saistās Latvija? Nometnes vadītāja Kristīne Kode

Apkopoja Anna Zvejniece
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Sestā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!