X

Otrā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ 2017. gada 27. decembris

Otrā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“

Otrā diena 2x2 iesākās ar jauku saulīti, kura mūs priecēja visu dienu! Čaklie modinātāji visus iepriecināja ar skaistu "Zvaniņš skan". Šīs dienas tēma - IEDVESMA.

No rīta visi pulcējāmies, lai paceltu karogu dziedot Latvijas valsts himnu un devāmies brokastīs. Un tad jau klāt bija Ievirzes. Šodien tā pa īstam dalībnieki iepazinās ar savām ievirzēm un projektiem. Lūk, neliels ieskats tajā, kas norisinājās ievirzēs.

Uzņēmējdarbība

Uzņēmējdarbības ievirzē piedalās 10 dalībnieki. Tika noprezentētas 8 idejas par kurām tika balsots, kā rezultātā tika noformētas 3 komandas, kuras darbosies pie trim dažādām idejām. No pārtikas rūpniecības līdz medicīnas jomas izgudrojumiem. Dalībniekiem tika prezentēts ieskats par „start-up“ uzņēmējdarbību un notika diskusija par dažādiem uzņēmējdarbības veidiem.

Kritiskās domāšanas un argumentācijas ievirzē

Savā starpā vienojāmies par vērtībām pie kurām ievirzē pieturēsimies un sarunājām arī, kā pārmācīsim tos, kuri šīs vērtības pārkāpj. Pašā ievirzē izrunājām loģikas kļūdas un lietas, kam pievērst uzmanību, lai neuzķertos uz dažādiem māņiem. Esam par vienu soli tuvāk tam, lai mums visos strīdos būtu taisnība. 

Kultūra un māksla

Salijis saullēkts. Silts. Biezām pārslām rīta saule snieg acīs. Par ievirzi „Kultūra un māksla“ gribas teikt - satikšanās. Šodien, pirmo ievirzes dienu veltījām, lai savstarpēji iepazītos un noskaidrotu, kādas ir mūsu vērtības. Noskaidrojām, kas katram ir kultūra un cilvēki, kuri mūs iedvesmo. Nometnes laikā daudz tiks strādāts grupās, līdz ar to ir svarīgi zināt, kas esam.

Katra Kultūras un mākslas ievirzes diena ir veltīta savai tēmai, lai nometnes beigās ievirzes dalībnieki varētu izveidot savu kultūras karti. Tā kā zināms, ka ģeniālas idejas rodas un tiek īstenotas vietās un lietās, kur tās vēl nav, tad ceram, ka strādājot radoši, izveidosim jaunas idejas nākotnei.

Smejamies, runājam un domājam. Kopā.

Zinātne un tehnoloģijas

Pirmā ievirzes diena mūs tiešām ievirzīja zinātnē. Pie mums viesojās Rīgas Tehniskās universitātes zinātņu prorektors Tālis Juhna un iepazīstināja mūs ar zinātni un tās stūrakmeņiem. Ievirzes sākumā, iepazīstinot ar sevi, katram no dalībniekiem bija jāpasaka, cik saistīts viņš ir ar zinātni, un es biju patīkami pārsteigta, jo ikviens no mums savu dzīvi saista vai vēlas saistīt ar zinātnes jomu.

Lai gan lekcija bija gara un ļoti informatīva, Tālis ar savu harizmu prata noturēt mūsu uzmanību un iepazīstināt gan ar pētīšanas metodēm, gan savu personīgo pieredzi izveidojot un vadot laboratoriju. Manuprāt, vislielākais ieguvums bija iespēja uzdot sev interesējušus jautājumus nozares speciālistam, jo viņa sniegtās atbildes ļauj paskatīties uz problēmu no citas puses. Dalībniekam Patrisam visinteresantāk šķita uzzināt par pētniecību Latvijā mūsdienās un tās finansējumu (tas ir tikai apt. 0,7% no Latvijas valsts budžeta). Vēl viņu pārsteidza vietējās  sabiedrības attieksme pret zinātniekiem, kas nav tik pozitīva kā Francijā, kur viņš dzīvo. Lai gan Ilga, kura studē bioķīmiju ASV, jau pārzināja dažus tematus, par kuriem stāstīja vieslektors, viņu piesaistīja iespēja zinātni sasaistīt ar industriju un tas, kā nonākt līdz gatavam zinātniskajam pētījumam. Lekcija lika aizdomāties par zinātnes milzīgo nozīmi mūsu dzīvēs, tās iespēju uzlabot pasauli un ietekmēt klimata pārmaiņas. Ieintriģēja arī vadītāju pieminētais pētījums, ko veiksim nākamajās dienās.

Pirmā diena atstāja ļoti labu iespaidu un mēs ar nepacietību gaidām, ko nesīs nākamās nometnes dienas un lekcijas!  

Politika un sabiedrība

Miglainā decembra rītā „Politika un sabiedrība“ ievirzes dalībnieki pulcējās mīlīgā koka mājiņā, vidusceļā starp naktsmītnēm un banketu zāli. Diena tika iesākta ar īsu iepazīšanos, pēc kuras sekoja ievirzes vadītāja Imanta Breidaka stāstījums par ManaBalss.lv, jeb platformu petīciju iesniegšanai, kas veicina Latvijas pilsoņu politisko līdzdalību. Aizraujošā stāstījuma laikā ievirzes dalībnieki izrādīja interesi par platformu, uzdodot daudz jautājumus un ievirzot sarunas gaitu diskusijā par politiskajām partijām. Imants vērtēja šī brīža politisko situāciju Latvijā, analizējot un komentējot konkrētu politiķu rīcību. Ievirzes dalībniekus viņš aicināja iesaistīties partiju darbībā un atbalstīt līdzpilsoņu aktivitātes. Uzkavējāmies telpā arī nedaudz ilgāk, lai turpinātu sarunas par aktualitātēm Latvijā un ārvalstīs.

Visi priecīgi pēc ievirzēm devās nelielā atelpas brīdī, kuru bija iespējams pavadīt dažādi – dziedot, spēlējot galda spēles, runājoties vai vienkārši atpūšoties.

Pēc gardajām pusdienām visi devās iepazīties ar saviem izvēlētajiem projektiem un aktīvi darboties tajos. Lūk, kā gāja tur:

Videogrāfija

Filmēšanas projekts ir sācies ar grandiozu ideju lavīnu un radošu kopdarbu. Vēlme skriet ārā ar kameru rokā un sākt filmēt ir liela, taču pirms spert tos soļus vajag arī iedot formu savām idejām. Šodien tas arī tika darīts. Dalībnieki grupās veidoja un spodrināja savas idejas, lai pavisam drīz jau varētu sākt darbu pie savām filmām.

Virtuves projekts

Šodien visi virtuves projekta dalībnieki uzsēja priekšautus un sāka darboties virtuvē!

Katra virtuves projekta diena tiks veltīta kādam latviskam produktam un ēdienam, šodien viss bija ap un par āboliem un dzērvenēm! Kopā gatavosim dažādus gardumus - kūkas un saldumus, speķa pīrādziņus, salātus un citus gardumus. 

Šodien kopīgi pagatavojām ābolu zefīrus, ābolu drumstalas ar vaniļas mērci un ābolu/dzērveņu zefīrus. 

Lūk, receptes!

Ābolu zefīriem vajadzēs: 

 • Ābolu biezenis 250 gr
 • Cukurs 250 gr + 350gr 
 • Olas baltums 1 gb. (Ap 50-55gr)
 • Ūdens 160 ml
 • Agar-agar pulveris 8-9 gr

Pagatavošanas gaita:

Sagriež ābolus daiviņās un cep cepeškrāsnī 15-20 min 180C, līdz tie ir mīksti. Kad āboli ir mīksti, tos jāizspiež caur sietiņu, lai iegūtu biezeni.
Biezeni samaisa ar pirmo cukura daudzumu un uz brīdi noliek malā.
Katliņā ielej ūdeni un pievieno agr-agar pulveri, uzsilda līdz 40-45 grādiem un pievieno pārējo cukura daudzumu, turpina vārīt līdz paceļot karoti sāk veidoties stīgas (ap 110 grādiem).
Kamēr sīrups vārās biezenim ar cukuru pievieno olas baltumu un sāk kult. (Šeit ļoti liels palīgs būs mikseris ar statīvu, jo tas ļoti atvieglos gatavošanas procesu.) Sīrupu lēnā straumītē lej klāt biezenim, kuru paralēli turpina miksēt lielā ātrumā līdz masa kļūst stingra, spīdīga un izceļot putojamo lāpstiņu masa paliek ‘nekustīga’.

Konditorejas maisiņus piepilda ar masu un veido zefīrus! :) bridi ļauj apžūt un gatavs! 

Lai arī ābolu drupaču proporcijas likām pēc izjūtam, pamata receptei nepieciešams: 

 • 1kg āboli
 • 120 gr cukurs
 • ½ citrona sula
 • 4 ēk kanēlis 
 • Drupačām:
 • 350 gr milti
 • 250 gr cukurs
 • 3 ēk kanēlis
 • 1 ½ glāze grauzdētu auzu
 • 350 gr auksts sviests

Pagatavošanas gaita:

Ābolus sagriež kubiņos un samaisa ar cukuru, kanēli un citrona sulu, ievieto trauciņos.
Uz rupjas rīves sarīvē sviestu, ieliek bļodā kopā ar visām drupaču sastāvdaļām un ar rokām saspaida smiltīm/drupačām līdzīgā masā. Darbojas ātri, lai sviests nepagūst izkust.
Iegūtās drupačas liek virsū āboliem un cep cepeškrāsnī 35-40 min. 180 C grādos. 
 

Ātro zafti vārījām, lai izmantotu nākamajās dienās, citās receptēs:

 • Ap 1,5 kg sagrieztu ābolu
 • Ap 1,5 kg dzērveņu 
 • 800gr - 1 kg cukurs
 • Citrona miziņa
 • Var pievienot arī citas garšvielas kanēli, krustnagliņas, vaniļu

Pagatavošanas gaita:

Ābolus un dzērvenes liek katlā un vāra līdz āboli nedaudz sāk šķīst, pievieno cukuru pēc garšas, citrona miziņu, visu vara uz lēnas uguns 15-20 minūtes. 

Latviskās tradīcijas mūsdienu vidē

Šodien projektā „Latviskās tradīcijas mūsdienu vidē“ meklējām latviskuma atslēgu, runājām par gadskārtām un, protams, ziemas saulgriežu tradīcijām. Gājām ziemīgās rotaļās un dziedājām par ziemu, sauli un svētkiem.
Lūk, Patrisa un Mārča piedāvātā latviskuma definīcija:

Latviskums ir gaļas pankūkas norasojušos rītos. Zirņu zupa pie kartupeļu mīlestības talkas. Slinkums un drosme, mīlīgums un spīts pastāvēt visur, kur to aizved likteņa ceļi ar tautu un brīvību

Aktīvā atpūta dabā

Pirmā diena noritēja visnotaļ aktīvi. Nodarbība iesākās ar iepazīšanos, zīmējot savus personīgos karogus un tajos ieliekot savas gaidas un bažas, kādu interesantu faktu par sevi. Pēc pirmajām dažām minūtēm sarunas jau bija jūtami iesilušas.Kad devāmies savā pirmajā pārgājienā, sarunas turpināja vīties gan par nopietniem, gan mazāk nopietniem jautājumiem.

Šodien laiks mūs lutināja ar skaidrām debesīm un krāšņu saulrietu, un patīkamo noskaņu veidojas kopā būšana un izpalīdzēšana viens otram (tikt ārā no dubļu peļķes)


Šī vakara tēma - Iedvesma


Ir aicināti divi viesi, lai vakarā nometnes dalībniekus iedvesmotu, izglītotu un dalītos pieredzē.

Mūsu pirmais šī vakara viesis - Vija ir dzīvojusi ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Krievijā un Īrijā. Pēdējā vieta, kur Vija ir dzīvojusi ir Īrija un vēlās, lai latvieši varētu iemācīties no īriem būt lepniem, būt par to, kas mēs esam.

Tas taču ir tik vienkārši, saprast, ka esam latvieši un lepoties ar to, ka esam latvieši!uzsver Vija

Daloties pieredzē un iespējās par Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas atbalstu Latvijas diasporai, izrādās Latvijas diaspora jeb valstspiederīgo un latviešu izcelsmes ir vairāk nekā 15% no visiem latviešiem 120 valstīs (370 tūkstoši). Galvenā Latvijas diasporas politika ir latviskā identitāte un saikne, politiskā līdzdalība, sadarbība ar diasporu, dažādas jomās un atbalsts tiem, kuri vēlas atgriezties Latvijā. Bušas kundze aicina nometnes dalībniekus piedalīties jaunās diasporas politikas stratēģijas 2019/2020 izstrādē. Ne tikai praktiskās lietās, bet arī idejās par to kā celt mūsu pašapziņu. Svarīgi ir saprast, ka šāda veida dokumenti ir nepieciešami, lai būtu skaidri uzrakstīts, kā rīkoties, lai ir plāns. Mērķi un uzdevumi, kam sekot, konkrēts pasākumu plāns, lai var sasniegt rezultātu un to izmērīt, kā arī ir vajadzīgs kāds, kuš par to ir atbildīgs. Liels izaicinājums un diskusijas būs par diasporas likumu, jo tāds vēl nav bijis. Jāmēģina ir saprast, kas ir diaspora - pilsoņi, vai arī plašāks loks? Vai šajā likumā mēs reglamentējam īpašas tiesības, vai arī sadarbība, kāda veida sadarbība? Arī šim jautājumam Vija Buša aicina nometnes dalībniekus sekot līdzi un līdzdarboties publiskā apspriešanā parādīsies pavasarī, tad, kad šis jautājums tiks apspriests.

Nobeidzot šī vakara iedvesmas stāstu Bušas kundze dalās ar diasporas sasniegumiem. Prieks, ka jaunās valstīs ir jaunas biedrības un jaunas organizācijas, kas nozīmē, ka Latvieši ir visur. Kā arī lieliskas ziņas, ka jaunieši grib būt sociāli aktīvi.

“Tas, ka esam šeit tā ir labākā iespēja apzināties, ka esam viena nācija. Būt tajā vidē, kas ir mūsu nacionālā identitāte” Vija Buša no ĀM Plānošanas grupas, padomniece (diasporas jautājumos)

Otrs viesis šovakar bija Žanete Grende, Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” padomes priekšēdētāja.

Vakara jautājums ir, kas ir iedvesma un mērķis ir tāds, ka sarunas beigās, visi nometnes dalībnieki būs priecīgi, prieka, atbalsta un pamudinājuma pilni - darīt!

Personīgs stāsts, caur vairākiem izacinājumiem pateikt “jā!”, kas Žaneti iedvesmojis būt tieši tur, kur viņa ir.

Satikšanās ar Edvardu de Bono (Edward de Bono) un Imantu ZIedoni, apziņa, ka viss kam esi ticējis, īpaši, ja esi pusi savas dzīves nodzīvojis Padomju savienībā, var mainīties vienā dienā, kā arī saprast, ka zinātnieki ir izpētījuši tikai 5-10% no tā, kas pasaulē notiek. Ja ir griba kaut ko darīt, tad tas vienkārši ir jādara, jo Žanete Grende ir pierādījums tam, ka no nekā var panākt lieliskus rezultātus.

Pārliecība. Iniciatīva. Darbs.

Mācīties var vienmēr un tas mūsdienās ir tik vienkāršitā Žanete Grende pamudina jauniešus studēt, jo pati arī ir doktorante Kultūras akadēmijā.
“Kas nav bijis šeit un dzirdējis, tas nevar pieredzēt to iedvesmu, kas ir bijusi. Svarīgi ir sajust.”Žanete Grende

Vakara noslēdzošajā daļā dalībniekiem bija erudīcijas konkurss, kurā bija interesanti jautājumi par dažnedažādām tēmām - mūzika, literatūra, māksla, kino. Dalībnieki sadalījušies komandās aizrautīgi baudīja spēles prieku un aktīvi tajā iesaistījās. Konkurss sastāvēja no 4 etapiem. Ceturtajā etapā dalībniekiem bija pārsteigums - vadības loka pārstāvji bija iedungojuši dažādas latviešu dziesmas, kuras dalībniekiem bija jāuzmin, smiekli un jaurība bija klāt. Konkursā uzvarēja 2 komandas, kuras balvā saņēma virtuves projekta gatavotos našķus :)

Un tad jau klāt nīkšana ar dziesmām, diskusijām, pinpongu, galda spēlēm...

Ziemas 2x2 programmas vadītājas Madaras Mazjānes sajūtas:

Mirklī, kad visi nometnes sagatvošanās darbi savu ritmu ir apstādinājuši un dalībnieki devušies uz pirmajām rīta ievirzēm, es atceros sevi apstulbuši priecīgu stāvam Rezidence “Kurzeme” pagalmā ar sajūtu- VISS NOTIEK! Un šī sajūta nebūtu iespējama bez to cilvēku sirds un prāta gudrības, pieredzes, profesionalitātes, entuziasma un vēlmes dalīties,kuri vada ievirzes un projektus! Bez to cilvēku nesavtīgas iesaistes, rūpēm un pašaizliedzīgi negulētajām naktīm, izdarot visu nepieciešamo, lai dalībnieks ierastos ar sajūtu, ka viņu te ļoti, ļoti gaida! Un bez to cilvēku ticības (un rīcības), ka Ziemas 2x2 nometne IR iespējama.
Paldies, komanda, kas esat teikuši “JĀ!” 2x2 radīšanai!
Un paldies, dalībniek, ka esi teicis “JĀ!” 2x2 baudīšanai!
Viss notiek.

Apkopoja Anna Zvejniece
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Otrā ziemas diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!