X

Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ 2017. gada 29. decembris

Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“

2x2 ziemas nometnē – Atgādinām, ka Terases mājā ir mobilā bibliotēka koferī, kurā ir pieejamas dažāda veida grāmatas, tajā skaitā arī Imants Ziedonis, Latvijas kultūras kanonā iekļautās grāmatas un Sestdiena ar Pētera Kļavas interviju. Esam saudzīgi, lasām tās uz vietas un atliekam tās atpakaļ. Un tās var izlasīt vienas stundas laikā!

Šodien rit jau 4. diena ziemas 2x2 nometnē. Laiks tik ātri skrien!

Šodien vadības loks bija apmulsuši, jo šī rīta modinātāji bija aizmirsuši par viņiem un neatnāca viņus pamodināt. Bet kaut kā viens otru pamodināja.

Viegla tumsiņa, viegls lietiņš un rīta aplis pie karoga.

Šīs dienas tēma  - INICIATĪVA
 

Kritiskā domāšana

Šodien tikām līdz ievirzes daļai, kurā runājām par argumentāciju. Aplūkojām pieejas, kā pasniegt savu viedokli cieņpilni, lai varam būt skeptiski un saglabāt arī draugus, kuru aplamības mums jākoriģē.

Ievirzes iekšienē jūtams, ka pieaug saliedētība.

Kultūra un māksla

Svinam vērtības. Svinam sevi.
Pirmajā dienā katrs stāstījām, ko sagaidām no mūsu kopā pavadītā laika, un teju katrā atbildē bija emocijas. Gan šodiena, gan vakardiena (un es jau tagad varu teikt arī par rītdienu) ir devusi mums neskaitāmas reizes vairāk. Šodien atkal esam atklājuši, domājuši, formulējuši, jutuši, skaitījuši un atkal nonākuši pie viena - laimīgi būt. Būt te.

Šodien Kultūras un māksla ievirzē ciemojās Andris Gobiņš, viesis, kurš dalījās ar savu pieredzi iniciatīvu veidošanā un realizēšanā. Diskusijās un sarunās dalījāmies ar savu pieredzi un vērtībām, pārsteidzoši, ka mums tās ir ļoti līdzīgas. Svētku sajūta.

Zinātne un tehnoloģijas

Nometne ir sasniegusi savu vidus punktu, bet Zinātnes ievirze turpina iespaidot un mainīt dzīves. 

Mūsu šīs dienas ievirzes viesis Kārlis Kravis dalījās ar savām zināšanām par mērķu izvirzīšanu un to veiksmīgu izpildi. Mūs iepazīstināja ar “Smart goals” sistēmu, ar kuras palīdzību ikviens spēj noteikt savus mērķus. Pēc tam, izmantojot jauniegūtās zināšanas, ievirzes dalībnieki izvirzīja paši savus ilgtermiņa mērķus, kā arī mērķus, kurus vēlas sasniegt nākamajā gadā. Turpinot darbu, mēs sadalījāmies grupās un strādājām ar saviem nākamā gada mērķiem, sadalot tos vēl mazākos un vieglāk sasniedzamos uzdevumos, izveidojot “Mērķu saskaldīšanas” piramīdu. Pēcāk arī veidojām nelielas diskusijas un uzzinājām savu grupas biedru viedokļus par saviem personīgajiem mērķiem, kādi šķēršļi mūs skars, kas būs grūti utt. 

Pēc nodarbības ievirzes dalībnieki atzīst, ka nodarbība tiešām bija vērtīga. Mēs iemācījāmies kā noformulēt savus mērķus, izpildīt tos un saņēmām daudz vērtīgu dzīves gudrību no Kārļa. Nodarbības beigās vienojāmies, ka izveidosim Facebook grupu, kurā varēsim dalīties ar panākumiem ceļā uz savu mērķi, lai informētu viens otru un pat motivētu cits citu, lai patiešām sasniegtu savus 2018. gada mērķus. Tajā pašā laikā, ievirzes dalībnieki turpina savu eksperimentu veikšanu, uzdod gudrus jautājumus un vēljoprojām ir ieinteresēti un nav iebiedēti no zinātnes.

Politika

Nu jau pienākusi nometnes ceturtā diena. Jau atkal iekārtojamies mīkstajos dīvānos, vienā rokā turēdami rīta kafijas krūzi, bet otrā - iekostu ābolu. Šķiet, ka iepazināmies pavisam nesen, bet nu jau esam kļuvuši par draudzīgu, bet kritiski domājošu kompāniju. Nebaidos visu ievirzes dalībnieku vārdā apgalvot, ka vide, kuru radīja Imants, ikvienam dod iespēju brīvi izteikt un argumentēt savu viedokli par problēmām, kas skar mūsu valsti un tās politiku. Konkrēti šodienu veltījām diskusijām par „fake news“. Imants iepazīstināja mūs ar pētījumu, ko veicis Jānis Polis. Tajā tika salīdzināti Latvijas mediji un to loma nepatiesu ziņu izplatīšanā. Tāpat tika salīdzināta konkrētu portālu vēsture, to īpašnieki un ziņu saturs. Otru daļu no ievirzei atvēlētā laika pavadījām, salīdzinot Latvijas politisko situāciju ar citām valstīm, kur saskatījām gan pozitīvas, gan negatīvas iezīmes. Protams, jau atkal aizkavējāmies šādā sastāvā ilgāk un dienas brīvo laiku veltījām diskusijām, kā arī vairākiem video materiāliem par populismu. Ārkārtīgi patīkami un izglītojoši!

Uzņēmējdarbība

Ievirzē viesojās Eva Cildermane, biznesa konsultante, un Arta Krūze no LIAA, kas ievirzes dalībniekiem pastāstīja gan par biežākajām kļūdām, uzsākot savu uzņēmumu, gan par valsts atbalstu dažādās uzņēmuma attīstības fāzēs.


Kvalitatīvās atpūtas pauzē jau atkal jaunieši sadalījās pa bariņiem un darīja ko nu kurais, dziedāja, diskutēja, atpūtās, spēlēja galda spēles...

Tiekamies visi kopā pie pusdienu galda, apsveicam slepenos draudziņus, nklausamies jauno informāciju un gard mti mielojamies ar garšīgajām pusdienām. 

 Videogrāfija

Boomshakalaka! Filmēšana var sākties. Dalībnieki paņem inventāru, rekvizītus, scenārijus un dodas filmēt savus projektus. Daļa iet filmēt materiālu savai dokumentālā tipa filmai. Tiek filmēta projekta ikdiena, aizkulises un tā dalībnieki. Otra daļa dodas tālākā pārgājienā uz netālo pļavu, meklēt svešu planētu, lai filmētu zinātniskās fantastikas filmu. Bruņojušies ar vairākām kamerām, objektīviem un diezgan brangu filmēšanas grupu mēs esam gatavi uzsākt līdz šim ambiciozāko 2x2 filmu projektu.

Aktīvā atpūta dabā

Aktīvās atpūtas dalībnieki nu jau ir kļuvuši par ciešu draugu bariņu, kas lietainā piektdienas pēcpusdienā kāpa kalnā (vai paugurā, kas nu kuram šķiet tuvāks apzīmējums), lai mācītos taisīt ugunskurus brīvā dabā. Pieredze šajā jomā visiem bija dažāda – kāds pirmo reizi raka bedri, kamēr citi jau bija kūruši lielus ugunskurus, atpūšoties pie dabas. Tieši tādēļ ātri sadalījāmies pāros un ķērāmies pie darba. Jau pēc neilga laika bijām savākuši sausos koku zarus, iepazinušies ar tuvējo apkārtni un šķietami kļuvuši vēl tuvāki arī savā starpā. Kad visiem bija izdevies iekurt ugunskurus, izmantojot tikai dabā pieejamos materiālus un citu dalībnieku palīdzību, projekta vadītāja Agita sniedza informāciju par dažādiem ugunskuru veidiem un formām. Spītējot nelielam lietutiņam, katrs sāka taisīt sava veida ugunskuru. Uzreiz pēc tam saņēmām norādījumus par to, kā kopīgi pagatavot maltīti, un, iestājoties krēslai, tikām pie dažādiem gardiem ēdieniem. Daži no mums cepa pankūkas, citi taisīja dārzeņu sautējumu un kartupelīšus folijā, kāds sagādāja karsto ūdeni tējai un kafijai. Taču vislielāko prieciņu vakara izskaņā sagādāja uz iesmiem ceptas olas, kuru pagatavošanai patiesībā nepieciešama liela meistarība, un ugunī cepti banāni ar šokolādi. Kopīgais darbs, draudzīgie padomi un krama gabaliņi bija lielākie palīgi mūsu piedzīvojumā, kas noslēdzās ar kopīgu dalīšanos pozitīvajās emocijās. 

Virtuve

Šodienas produkti bija ķirbis, burkāns un biete - vitamīniem, minerāliem un šķiedrvielām bagātie dārzeņi un oga! :)

Lai ari cepām šodien mazāk kā citās dienās, jo mācījāmies kā pagatavot gardus ēdienus dārzeņus neapstrādājot, mums izdevās iedarbināt dūmu detektoru un signalizāciju, ko arī operatīvi izslēdzām un apsargi apstājas pusceļā!  

Sākām ar svaigajiem ķirbju un biešu salātiem ar kazas siera bumbām un karamelizētiem lazdu riekstiem!

Salātos:

 • Puse maza ķirbīša 
 • 3 vārītas bietes 
 • Salātu mix 
 • Lazdu rieksti
 • burciņa kazas siera bumbiņas
 • Citrona sula
 • Cukurs

Ķirbi nomizo un ar dārzeņu mizojamo ‘mizo’ plānās strēmelēs, ieliek bļodiņā, pievieno nedaudz eļļu un citrona sulu, atstāj, lai pamarinējas.

Salātus apslaka ar eļļu, saliek uz šķīvja, bietes sagriež plānās šķēlēs un izvieto uz salātiem. Pievieno arī ķirbja strēmelītes, kazas sieru un cukurotos lazda riekstus, kurus gatavo šādi: 

 • 200 ml ūdens
 • 60 gr cukurs
 • 250 gr lazdu rieksti

Ūdeni ar cukuru liek uz pannas un vāra, kamēr izkusis un sāk kļūt zeltains, nemaisa!! Kad cukura masa zeltaina, pievieno riekstus, apmaisa un izlej uz cepampapira, lai atdziest! Šī masa ir ļoti karsta, uzmanīgi!!

Salātiem pievienojām arī ābolu biezeni, ko pagatavojām pirmajā dienā! Tas deva patīkamu skābumiņu.

Pie salātiem pagatavojām ari kādu pikantāku maizīti! 

 • Saldskābmaizes šķēlītes
 • Sviestiņš
 • Kazas siers
 • Salātu mix
 • 3 bietes
 • Etiķis 2 ēk
 • Ķiploks 4 daiviņas
 • Citrona sula 

Bietes sagriež daiviņās, samaisa ar eļļu, etiķi, citrona sulu, pipariem, sali un saspiestiem ķiplokiem, noliek uz bridi malā. 

Maizīti apsmērē ar sviestu no abām pusēm un liek uz pannas apcepties, kad zeltainas, liek uz šķīvja, liek pa virsu salātu mix, uzliek bietes, pāri sadrupina mīksto kazas sieru, apber ar pipariņu un sali! Uzber riekstiņus, gatavs! 

No pāri palikušajiem dārzeņiem sagatavojām ari veselības salātus ar medus mērci un dzērvenēm, ko dalībnieki gardu muti pēc pirts baudīja! 

Burkānkūka, ko visi ēda un slavēja:

P.S. Šai kūkai visu mēram 100 ml glāzē

 • 4-5 lieli burkāni (4,5 glāzes)
 • 3 olas
 • 3 glāzes cukura
 • 3 glāze miltu
 • 1 tk vaniļas cukura
 • 3 tk cepamā pulvera 
 • 1,5 tkmalta kanēļa
 • 0,5 tk malta ingvera
 • šķipsniņa sāls
 • 1,5 glazes saulespuķu eļļa

Krēmam:

 • paciņa svaigais siers 
 • nepilna glāze skābā krējuma
 • citrona sula
 • Apelsīna miziņa
 • 3 ēk pūdercukura

Uz smalkās rīves sarīvē burkānus. 

Lielā bļodā sakuļ olas ar cukuru, līdz kļūst kupla, gaiša masa.

Atsevišķā bļodā sajauc visas sausās sastāvdaļas, tad sauso maisījumu iecilā pie pie saputotajām olām. Šai masai pievieno eļļu un samaisa, 

pievienoto burkānus. 

Lej formā un cep 55 minūtes, 180 C grādos. 

Kad virtuve sāk smaržot, kūka jau tuvojas gatavībai, to var pārbaudīt ar kociņu, ja kociņš iedurot iznāk sauss, kūka gatava! 

Kad kūka padzisusi, uzklāj krēmu, kuru gatavo pavisam vienkārši, sajaucot visas sastāvdaļas. Kūka garda kļūst arī pastāvot ledusskapī! 

Rītdien pēc dalībnieku lūguma, kopīgi gatavosim eklērus! Lai latviskotu franču gardumu, pildījumam gatavosim ķirbju/mājas piparkūku krēmu! 

 

Vakara programmā...

Tas, ko Tu dzīvē dari, ir daudz atkarīgs no tā, kāda ir bijusi Tava bērnība

Kārlis Kravis iesāk pieredzes stāstu par savu ceļu pedagoģijā un zinātnē, liekot klausītājiem pārdomāt, kā un cik radoši brīvais laiks tika pavadīts bērnībā. Kārlis darbā ar jauniešiem parāda to, ka fiziku var pasniegt veidā, kas jauno paaudzi ieinteresē un veido izpratni par zinātni un to, kā fizika darbojas ikdienā. 21 gada vecumā Kārlis pieteica sevi dalībai projektā „Iespējamā misija“, un lauku skolā divus gadus pasniedza eksaktās zinības. “Fizika ir interesanta un to var mācīt, ja esi gatavs ieguldīt sevi ar 100%”, tā Kārlis, kas jau vairāk kā desmit gadus dara darbus, kas viņam patīk un neatceras dienu, kad nav vēlējies iet uz darbu. Pēc sava stāsta Kārlis noslēgumā atklāj un novēl mums divas lietas – 1) darīt to, kas Jums patīk un 2) eksaktās zinātnes ir vajadzīgas kaut vai veselības dēļ.

Koplekciju turpina Sintija Lase un Jeļizaveta Ivanova. Stāsts par okeānu, drosmi, iniciatīvu, par pasaules apceļošanu, burājot ar jahtu Spaniel, kas atvērusi jaunu vēstures lapu Latvijas burāšanas kultūras attīstībā. Izrādās, ka “Latvijas 100-gades ideju nest pāri Atlantijas okeānam – tāds bija mērķis, ko mēs vēlējāmies īstenot brauciena un projekta „Sapnis par Atlantiju“ laikā, tā stāstu iesāk Sintija Lase, kas ir daļa no Spaniel komandas, kas šogad devās piecu mēnešu ceļojumā pāri Atlantijas okeānam, maijā uzsākot ceļojumu no Portugāles un septembrī atgriežoties Latvijā.” Šīs idejas patronese ir Vaira Vīķe-Freiberga. “Mēs piedalījāmies šajā braucienā ar ideju  - nest vēstījumu pasaulē par Latviju”, piebilst Sintija. Viņa atzīst, ka brauciena laikā ieguvusi spēju, sajūtu novērtēt mazas lietas, kā, piemēram, ēdienu, dušu, baloža apciemojumu. “Komandā ir spēks!”, Sintija skaļi atzīst. Jeļizaveta Ivanova komandai pievienojās Bostonā un pavadīja uz jahtas 2,5 mēnešus. Jauniete uz pašiniciatīvu, esot bez pieredzes burāšanā, piedalījās projektā un mācījās visu uz vietas  - darot!. Viņa mudina jauniešus arī uzdrošināties un doties šādos sevis izzināšanās braucienos ar jahtu. Uz jautājumu, ko tik ilgā laikā var darīt uz jahtas, vieses piemin – lasīt grāmatas (daudz grāmatas), izklaidēties – peldes, akrobātika, kāpšana mastā, joga, duša, plankings, maršruta mērīšana, u.c.

Paldies viesiem par ierosmēm, mudinājumu iniciatīvām.

Šīs dienas vakara programma noslēdzas ar filmas „Lidija“ kopīgu skatīšanos un iesaistīšanos diskusijā ar filmas radītājiem - Henrietu un Andreju Verhoustinskiem. Saruna par ideju, iniciatīvu, filmas tapšanas procesu un tā izaicinājumiem. Par uzdrīkstēšanos Lidijas Lasmanes-Doroņinas stāstu parādīt 35 minūšu tuvplānā. Un par Lidijas sīkstumu, ticību un dvēseles tīrības saglabāšanu. Par viņas vēlmi palīdzēt Pasaulei, pat ja Pasaule nav žēlojusi viņas likteni.

“Ja cilvēkam iet slikti, nu tad ir jāpalīdz” Lidija saka

Un mēs piekrītam!

Diena noslēdzās ar pirtiņu. Visi, kas vēlējās varēja doties tajā sasildīties, varēja sēdēt karstajā baļļā, bet tie, kuri gribēja asākas izjūtas, pēc sildīšanās pirtiņā, gāja nopeldēties dīķī.

Apkopoja Anna Zvejniece
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Ceturtā ziemas 2x2 diena „Rezidence Kurzeme“ - Foto Jurģis Rikveilis / https://instagram.com/ieskaties/
Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!