X

2016. gada dalībnieks Valters Hiršs par savu 2x2 pieredzi 2017. gada 1. maijs

2016. gada dalībnieks Valters Hiršs par savu 2x2 pieredzi

Kāpēc Tu izvēlējies piedalīties 2x2?
- Godīgi sakot, no sākuma tam nebija īpaša iemesla, es vienkārši vēlējos aizpildīt tukšās vasaras dienas ar kādu piedzīvojumu un nospriedu, ka tikpat labi varētu iepazīt vairāk savu latvisko pusi. Maz es spēju iedomāties, ka 2x2 būs mans vasaras lielākais un labākais notikums!


Kas visspilgtāk Tev ir palicis atmiņā?
- Nometne bija pārsteigumu pilna! Mani visvairāk pārsteidza ārzemju latvieši, kuri pārzināja mūsu kultūru un folkloru labāk kā pašas Latvijas iedzīvotājs! Toties es biju apņēmības pilns mācīties un iegūt pēc iespējas vairāk no visiem. Vēl noteikti nedrīkst nepieminēt projekta “Aktīvā atpūta dabā” zaķīšu pirtiņu, kuru mēs paši izveidojām no pārsvarā dabā pieejamiem materiāliem. Tā bija vienreizēja pieredze! Tomēr ir kaut kas savādāks pirtojoties pirtiņā, izveidotā no lazdām, rotātām ar pļavas zālēm un sildītā ar tepat atrastiem laukakmeņiem.


Kā tevi ietekmēja 2x2?
- Pēc 2x2 es vēl vairākas nedēļas jutos laimīgs un piepildīts. Pirmo reizi es jutos savā vietā un starp līdzīgi domājošiem vienaudžiem. Nometne man deva iespēju iepazīt jauniešus no visas pasaules, ar kuriem es vēljoprojām uzturu kontaktus, tajā pašā laikā es pirmo reizi iepazinu dančus. Pateicoties 2x2 esmu aizsācis dejot un esmu pat pievienojies danču klubam un došos uz Dziesmu un Deju svētkiem 2018. gadā. Tā vien gribas domāt, ka 2x2 man ir atvēris tik daudz jaunu iespēju, ļāvis iepazīt tik daudz jaunu cilvēku un palīdzējis man nostiprināt savu pašapziņu! Es pavisam droši varu teikt, ka 2x2 bija viens no pašiem spilgtākajiem gada notikumiem!


Kāpēc Tu citiem ieteiktu piedalīties 2x2?
- Es ieteiktu pieteikties jebkuram jaunietim, kuram ir interese un vēlme iepazīt vairāk par savas tautas kultūru un vēsturi. Nometne bija patiesi interesanta un aizraujoša, kur katra diena bija kā jauns piedzīvojums un atklājums. Mums visiem tika dota iespēja svinēt savu latviskumu ar fantastiskiem cilvēkiem un es gribu domāt, ka ikkatram vajadzētu izbaudīt uz savas ādas visas šīs sajūtas, kuras piedāvā 2x2!


Vai pats piedalīsies nākošajā 2x2 seminārā?
- Obligāti! Es pieteicos jau pirmajā mēnesī kad izsludināja pieteikšanos. Jau kopš pagājušās nometnes beigām nespēju sagaidīt nākamo iespēju, kad atkal izbaudīšu visus 2x2 priekus.


Pāris vārdos par sevi
Mans vārds ir Valters, esmu 19 gadus vecs un es šogad tikai pabeigšu vidusskolu. Es dzīvoju Latvijā un es būšu atklāts, es nezinu tik daudz par mūsu kultūru cik es gribētu, bet šī nometne ir lieliska iespēja kur to visu iemācīties un izbaudīt. Nevaru sagaidīt!

- Tiekamies 2x2!

Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!