X

2016. gada dalībniece Inga Vītola par savu 2x2 pieredzi 2017. gada 12. marts

2016. gada dalībniece Inga Vītola par savu 2x2 pieredzi

Kāpēc Tu izvēlējies piedalīties 2x2?
- Man draugi un ģimene bija agrāk piedalījušies un es tikai biju dzirdējusi pozitīvas atsauksmes, tāpēc arī pieteicos. Gribēju redzēt kas bija tik fantastisks par šo nometni.


Kas visspilgtāk Tev ir palicis atmiņā?
- Tā vieta- tur bija tik skaisti un mierīgi. Taisīt zaķīša pirtiņu. Daudzinājums. Un vienkārši tā miera sajūta nedēļas beigās - pat ja biju noguruso jo nebiju gulējusi, man bija tāds prieks un miers. Oh un dziedāšana! Daudz jaunas dziesmas iemācītas :)


Kā tevi ietekmēja 2x2?
- Tas ka mēs visi tur bijām vairāk iemesļa dēļ, un katram bija savas domas, es dzirdēju daudz dažādu perspektīvu par visādām tēmām. Lekcijas bija ļoti iespaidošas un izraisija visādas interesantas diskusijas.


Kāpēc Tu citiem ieteiktu piedalīties 2x2?
- Es ieteiktu citiem piedalities lai saprast ka tur ir tik daudz dazādi veidi kā uztvērt Latviju un Latvietību. Un, ka šinī nometnē, tev būs iespēja pašam pārdomāt kā tu jūties par šīm tēmām. Plus tu satieci daudz interesantus cilvēkus, un ir iespēja piedalīties superīgajās nodarbībās un lekcijās. Tu tik daudz iegūsti vienā nedēļā kas tev paliks uz mūžu.


Vai pati piedalīsies nākošajā 2x2 seminārā?
- Es ļoti gribu piedalīties! Ja atvaļinājums izdosies, tad noteikti!


Pāris vārdos par sevi
Kanādas latviete kas jau 2 1/2 gadus dzīvo Latvijā. Pārcēlos uz Latviju jo domāju kāpēc mani audzināja kā latvieti ar valodu un kultūru ja nekad savā dzīve nedzīvotu Latvijā. Strādāju media advertising start up un brīvajā laikā dziedu korī un ansamblī. Mīlu mācīties jaunas folkloras dziesmas un sadziedāties ar draugiem!

Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!