X

Ziemas Pasaules latviešu jaunatnes seminārs 2x2 - Turpinātībaatcelts COVID-19 dēļ


Valsts ārkārtas stāvkoļa dēļ ziemas seminārs "2x2 Turpinātība" diemžēl nenotiks. Informācija par semināru atstāta, ar cerību, ka drošā vidē nakotnē mūsu plānus varēs realizēt!


Seminārs “2x2” ir unikāla satikšanās telpa, kas saved kopā latviešu jauniešus no visas pasaules, zinošus un iedvesmojošus lektorus, ieviržu un projektu vadītājus, kā arī domubiedrus un tos, kuri domā atšķirīgi. Šeit pagātne savijas ar nākotni un katrs, kurš šajā procesā iegulda – pārmainās arī pats. Semināra svarīgākie mērķi ir jaunas satikšanās un draudzību veidošanās starp latviešu jauniešiem no visas pasaules, kā arī mūsu izpratnes attīstīšanas un bagātināšana, domājot par to, ko nozīmē būt latvietim tieši tagad.

Šoziem tēma būs turpinātība - kā mēs turpināmies, no kā esam turpinājušies un kā lielo bildi saskatīt katra mūsu mazās bildes ikdienā. Mūsu vērtības šodien nosaka to, kādu nākotni veidojam. Seminārā caur ekspertu un kopīgu diskusiju pieredzi dalībnieki iegūs padomus un pārdomas par to, kā rūpēties par sevi un savu vidi, lai tiem, kas nāk pēc mums, mūsu pasaule un mūsu valsts ir vēl arvien krāšņa.Tā būs nedeļā saprast sevi, saprast savu cilvēku un dabas sabiedrību - lai to attīstītu, saudzētu, un baudītu!

Sakarā ar COVID-19 situāciju pielāgosim semināra izpildījumu, bet sajūtas saglabāsim tās pašas. Lai radītu visiem doršu vidi, dalība seminārā būs tikai tiem, kas ir vakcinēti. Vairāk par to sadaļā "Jautājumi un atbildes"

Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!