X

Vadības komanda

Lai Pasaules latviešu jaunatnes seminārs 2x2 noritētu veiksmīgi, ir svarīgi sadalīt pienākumus starp cilvēkiem, kas palīdz nometnes organizēšanā gan plānojot to, gan arī pašas nometnes laikā. Mums ir sparīga atbalsta komanda, kas pielikusi savu roku, lai šī nometne varētu notikt!

Māra ZālīteMāra Zālīte

Māra Zālīte Semināra Vadītāja

Stāvēsim kopā vārtos, kur Jāņu saule noriet un uzaust, kur pagātne ar nāktoni satiekas, kur mūsu iekšējā esamība satiekas ar ārējo! Atvērsim visi savus "vārtus" un ieaicināsim citus mūsu vidēs un dzīvēs. Esmu sajūsmināta vadīt visrosīgāko komandu, kura neatlaidīgi strādā izveidot saistošu un pozitīvi noskaņotu semināru šovasar. Mūspus vārtiem gaidām domātājus, zinātniekus, māksliniekus, tehnoloģus, dziedātājus, dejotājus. Gaidām TEVI! Iepazīsimies, diskutēsim, smiesimies un, vissvarīgāk, baudīsim nometni!
Kristīna PuteneKristīna Putene

Kristīna Putene Programmas Vadītaja

Divreizdivi ir iespēja sevi meklēt, atrast, attīstīt un izaicināt. Divreizdivi ļauj mums būt, kas mēs esam, bet tanī pašā laikā pārtapt. Divreizdivi ir vide un cilvēki, kas uzrunā manu sirdi un dvēseli. Novēlu katram latvietim piedzīvot un sevī uzsūkt spēku, kas var rasties Divreizdivi.
Aivars OsvaldsAivars Osvalds

Aivars Osvalds 2x2 Padomnieks

Kopš biju dalībnieks vēl pusaudžu gados, 2x2 ir ietekmējusi manu dzīvi daudz dažādos veidos. Ar vairāku semināru rīkošanas pieredzi, cenšos dot padomus, lai šodienas 2x2 atsaucas pamatprincipiem un vērtībām, bet turpina izaugsmi mūsdienu izaicinājumiem.
Ailita EddyAilita Eddy

Ailita Eddy Administratore

2x2 seminārs mani iedvesmoja, iepriecināja, izaicināja un uzpildīja - runājot, smejoties, diskutējot, dancojot un dziedājot kopā ar latviešu jauniešiem no visas pasaules. Tā ir neaprakstāmi vienreizēja pieredze, kas stiprināja un attīstīja manu attiecību pret Latviju un latvietību. Novēlu ikkatram latviešu jaunietim piedalīties kādā 2x2 seminārā un pašam piedzīvot 2x2 īpašo garu. Ar lielu sajūsmu palīdzu rīkot 2x2 Saules Vārtos un gaidu visus satikt šovasar!

Ieviržu un projektu vadītāji

Ieviržu vadītāji ir tie, kas Pasaules latviešu jaunatnes semināra 2x2 laikā sniegs tev jaunas zināšanas, provocēs uz diskusijām un noteikti liks padomāt par daudzām potenciālām iespējām. Projektu vadītāji būs tie, kas ar savām praktiskajām zināšanām ļaus tev aktīvi darboties un pilnveidot tavas prasmes darbojoties kopā.

Rozīte Katrīna SpīčaRozīte Katrīna Spīča

Rozīte Katrīna Spīča Tautas mūzikas kapela

Rozīte Katrīna Spīča ir pabeigusi maģistra studijas Latvijas Kultūras akadēmijā un savā maģistra darbā pētīja tradicionālās kokles nozīmi latviešu etnicitātes kontekstā. Rozīte ir aktīva koklētāja un ir uzaugusi caur latviešu folkloras praktizēšanu, paralēli tam interesējoties arī par citu tautu kultūras mantojumu.
Gints GrinbergsGints Grinbergs

Gints Grinbergs Metālmāksla

Esmu visu mūžu vācis ražu no zemes - sākot ar tomātiem un gurķiem vecmāmiņas dārzā. Turpināju ar gailenēm, bērzlapām un bekām Ņuhampšīras mežos. Pieaugot, absolvēju uz sarūsējušiem metāla lūžņiem!
Motivācija? Izmantot to, kas ir derīgs - laikam cēlusies no tās pašas vecmāmiņas iemācīto zemnieka un dīpīša taupīguma.
Esmu piedalijies vairākās 2x2 un 3x3 nometnēs, kā arī Katskiļos un Garezerā, gan kā dalībnieks un tagad kā metālmākslas pasniedzējs. Nevaru sagaidīt mesties pie darba!
Juris GogulisJuris Gogulis

Juris Gogulis Deja kā valoda

Juris Gogulis ir pasaules iedvesmots mākslinieks, kurš nodarbojas ar režiju un horeogrāfiju. Viņa ikdiena aizrit radot aizkustinošus un iedvesmojošus radošos projektus. Juris ir sapņu platformas un iniciatīvas “SparkleHeart” autors, kas tiek veidota, lai palīdzētu cilvēku personīgo un profesionālo sapņu un ideju realizācijā.
Mārtiņš PutenisMārtiņš Putenis

Mārtiņš Putenis Vitrāža

Nevaru īsti identificēt kur un kā manī uzplauka degsme strādāt ar krāsainiem stikliem, bet reiz iedīga, tā man nesusi milzīgu baudu. Pēdējos 25 gados esmu uztaisījis lampas, logus, spoguļus, kaleideskopus, Ziemsvētku dekorācijas un neskaitāmus citus priekšmetus, bieži ietverot tajos latviskus motīvus. Esmu arī vairākkārtīgi mācījis vitrāžu 2x2 un 3x3 nometnēs.
Sarma MuižnieceSarma Muižniece

Sarma Muižniece Smiltis, saktas, fotografijas: Latviešu “Cultural Salvage”

“Latvieši Pasaulē” mūzeja un pētniecības centra valdes priekšniece un ilggadīga latviešu “Cultural Salvage” entuziaste.
Ansis BogustovsAnsis Bogustovs

Ansis Bogustovs Politika

Žurnālists, daudzus gadus strādājis LTV Ziņu dienestā, bijis korespondents Maskavā, Baltijas valstīs un Briselē. Latvijas Radio veidojis programmu 21. gs. latvietis. Pašlaik strādā Rīga TV24.
Jānis GrantsJānis Grants

Jānis Grants Manas spējas, manas prasmes

Esmu piedalījies vairāk nekā piecpadsmit 2x2 nometnēs visās iespejamās lomās. Šīs nometnes man ir devušas tik daudz piedzīvojumus ļoti atšķirīgās un nozīmigās jomās; paplašinātas zināšanas, jaunas draudzības, kontaktus ar izciliem latviešiem un brīnišķīgas emocijas un atmiņas. Zinu, ka 2x2 arī Tev sniegs jaunas iespējas un izaicinājumus.
Ēriks PetrovskisĒriks Petrovskis

Ēriks Petrovskis Ilgtspējība un mana tauta

Izstudēju vides inženieru zinātnes un strādāju 30 gadus vides aizsardzībā. Pasniedzu lekcijas Mičigānas Universitātē ūdeņu un notekūdeņu attīrīšanā, kā arī ilgtspējībā. Piedalījos ASV- Latvijas/ Lietuvas zinātņu akadēmijas izmaiņas programā pētot ūdens kvalitātes jautājumus. Vadu ilgtspējību “Meijer” pārtikas un preču ķēdes lielveikaliem.
Inta ŠķiņķeInta Šķiņķe

Inta Šķiņķe Vadi sevi, vadi citus

Inguna Grietiņa-DārziņaInguna Grietiņa-Dārziņa

Inguna Grietiņa-Dārziņa Koris

Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!