X

Kas? Kad? Kur un kā?

 1. Kas ir 2x2?
  Pasaules latviešu jaunatnes seminārs 2x2 apvieno Latvijā un ārpus Latvijas dzīvojošos latviešu jauniešus. 2x2 padome ir nolēmusi rīkot īsākus un dažādākus pasākums, lai  dotu iespēju 2x2niekiem tikties, piedzīvot ko iedvesmojošu un piesaistīt jaunus dalībniekus un lektorus.

 2. Kāda vecuma jauniešiem seminārs ir paredzēts?
  No 18 līdz 30 gadiem.

 3. Kad un kur notiks 2x2 Saulgriežu seminārs? 
  Saulgriežu seminārs “Saule. Es. Pasaule” norisināsies 2021. gadā no 19. līdz 24. jūnijam “Kurzemes Rezidencē”, Talsu novadā.

 4. Kā varēs nokļūt līdz 2x2 semināra norises vietai?
  Tik organizēts kopīgs transports no Rīgas, bet droši vari doties ar savu transportu.

 5. Kas ir ievirzes?
  Ievirzes norisinās no rīta un tiek organizētas kā diskusijas. Tās vada savas nozares profesionāļi. Katrs dalībnieks izvēlās piedalīties 1 ievirzē visu semināra laiku, un izvēlēties kurā darbosies var pieteikšanas anketā. Dalībnieku skaits ir ierobežots katrā ievirzē; jo agrāk piesakās, jo lielāka iespēja, ka varēs piedalīties iecerētā ievirzē.

 6. Kas ir projekti? 
  Projekti norisinās dienas otrajā daļā un ļauj dalībniekiem praktiski apgūst kādu no piedāvātajiem amatiem. Katrs dalībnieks izvēlās piedalīties 1 projektā visu semināra laiku, un izvēlēties kurā darbosies var pieteikšanas anketā. Dalībnieku skaits ir ierobežots katrā projektā, jo agrāk piesakās, jo lielāka iespēja, ka varēs piedalīties iecerētā projektā.

 7. Kādas valodas zināšanas ir vajadzīgas?
  Seminārs pulcēs latviešus no visas pasaules, tāpēc valodas līmenis katram var būt atšķirīgs. Neuztraucies, semināra laikā būs iespējams pilnveidot savas valodas prasmes draudzīgā un atbalstošā sabiedrībā. Aizpildot anketu, būs nepieciešams norādīt latviešu valodas zināšanu līmeni.
Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!