X

Kas? Kad? Kur un kā?

 1. Kas ir 2x2?
  Pasaules latviešu jaunatnes seminārs 2x2 apvieno Latvijā un ārpus Latvijas dzīvojošos latviešu jauniešus. 2x2 padome ir nolēmusi rīkot īsākus un dažādākus pasākums, lai  dotu iespēju 2x2niekiem tikties, piedzīvot ko iedvesmojošu un piesaistīt jaunus dalībniekus un lektorus - pirmais no tiem ir 2x2 Mežā.

 2. Kāda vecuma jauniešiem 2x2 ir paredzēts?
  No 18 līdz 30 gadiem.

 3. Kad un kur notiks 2x2 Mežā? 
  Pasākums tika plānots no 2020. gada 1. līdz 3. maijam Latvijā, saistībā ar notikumiem pasaulē, 2x2 Mežā tiek pārcelts uz rudeni, informācija vēl sekos.

 4. Kā varēs nokļūt līdz 2x2 Mežā norises vietai?
  Organizēsim kopēju braukšanu ar autobusu vai vilcienu no Rīgas.

 5. Kas ar ekipējumu?
  Organizatori būs parūpējušies par kopējo ekipējumu (katli, cirvji, nojumes, kartes, kompasi, pārtika), bet pašiem dalībniekiem būs jāņem savi pārgājiena zābaki, mugursoma, guļammaiss, matracītis, lukturītis. Līdz ar reģistrācijas apstiprinājumu saņemsi detalizētu inventāra sarakstu. Un nesatraucies, ja kaut kas no tā tev mājās nav - ekipējumu var aizņemties vai izīrēt.

 6. Man nav lielas pieredzes, vai varēšu piedalīties? 
  Šis pārgājiens ir veidots tā, lai vari iemācīties jaunas prasmes: kā lasīt karti, iekurt ugunskuru, kā iekārtot nakšņošanas vietu zem nojumes. Šis nebūs izdzīvošanas pārgājiens, tomēr tev jābūt fiziski veselam, lai vari visas savas mantas nest līdzi un dienā noiet vairākas stundas pa ceļiem un bezceļiem. Būs dienas, kad pārvietosimies vairāk un arī laiks, kad būsim uz vietas, mācoties jaunas parasmes gan par aktīvo atpūtu dabā, gan pašizziņu.

 7. Kādas valodas zināšanas ir vajadzīgas?
  Valodas līmenis katram var būt atšķirīgs. Neuztraucies, nometnes laikā būs iespējams pilnveidot savas valodas prasmes draudzīgā un atbalstošā sabiedrībā.
Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!