X

Vadības komanda

Lai Pasaules latviešu jaunatnes seminārs 2x2 noritētu veiksmīgi, ir svarīgi sadalīt pienākumus starp cilvēkiem, kas palīdz nometnes organizēšanā gan plānojot to, gan arī pašas nometnes laikā. Mums ir sparīga atbalsta komanda, kas pielikusi savu roku, lai 2020. gada ziemas nometne varētu notikt!

Agita BergaAgita Berga

Agita Berga Vadības komanda

Agita būs cilvēks, ar ko visbiežāk sarakstīties epastos pirms nometnes - viņa reģistrēs Tavu dalību seminārā un apstiprinās izvēlētās ievirzes un projektus.
Agnese LāceAgnese Lāce

Agnese Lāce Vadības komanda

Agnese ir atbildīga par to, lai programma atspoguļotu nometnes mērķus un lai ieviržu un projektu vadītāji justos ērti 2x2 saimē, nesot jaunas zināšanas un prasmes dalībniekiem.
Anete PētersoneAnete Pētersone

Anete Pētersone Vadības komanda

Anete rūpēsies, lai nometnes laikā katrs būtu nodrošināts ar nepieciešamajam piederumiem/lietām.
Jānis LazovskisJānis Lazovskis

Jānis Lazovskis Vadības komanda

Jānis ir atbildīgs par to, ka viss solītais tiek izpildīts. Pirms semināra Jānis koordinē ar padomi plānus, un semināra laikā Jānis rūpēsies par veiksmīgu ritmu - uzrunājot dalībniekus, palīdzot vadītājiem un esot pieejams visiem klātesošiem.
Liene AveniņaLiene Aveniņa

Liene Aveniņa Vadības komanda

Liene ir atbildīga par "mazajām" detaļām, kas padarīs semināru pilnīgu.
Līga RakstiņaLīga Rakstiņa

Līga Rakstiņa Vadības komanda

Līga ir atbildīga par semināra finansēm, tostarp dalības maksas kārtošanu.
Madara MazjāneMadara Mazjāne

Madara Mazjāne Vadības komanda

Madara rūpējas par to, lai programma, gan ieviržu un projektu, gan koplekciju un vakara aktivitāšu formātā atspoguļotu sabiedrībā aktuālo un iedvesmotu dalībniekus būt par pozitīvu pārmaiņu veicējiem.
Vivianna Maria StanislavskaVivianna Maria Stanislavska

Vivianna Maria Stanislavska Vadības komanda

Vivianna ir atbildīga par reklāmu veidošanu un semināra vizuālo identitāti.

Ieviržu un projektu vadītāji

Ieviržu vadītāji ir tie, kas Pasaules latviešu jaunatnes semināra 2x2 laikā sniegs tev jaunas zināšanas, provocēs uz diskusijām un noteikti liks padomāt par daudzām potenciālām iespējām. Projektu vadītāji būs tie, kas ar savām praktiskajām zināšanām ļaus tev aktīvi darboties un pilnveidot tavas prasmes darbojoties kopā.

Valters Kinna & Nora Ķibilda-KinnaValters Kinna & Nora Ķibilda-Kinna

Valters Kinna & Nora Ķibilda-Kinna Ekoloģija un vide

Valters – biologs ar ievirzi dabas aizsardzībā, ilgstoši darbojies biedrībā “Zaļā brīvība” saistībā ar dažādām vides un ilgtspējīgas attīstības tēmām, šobrīd “skaita dabu” un veido dokumentālo filmu par purviem. Nora – radoša personība ar dabas drauga pārliecību. Studējusi bioloģiju un vides zinātni, strādā interešu un vides izglītības jomās. Iesaistījusies dažādu vides organizāciju aktivitātēs. Abi aizraujas ar permakultūru un pašpietiekamu, ilgtspējīgu dzīvi laukos.
Andris ŠuvajevsAndris Šuvajevs

Andris Šuvajevs Finanšu sistēmas ilgtspēja

Andris ir ieguvis socioloģijas bakalaura grādu Glāzgovas universitātē un maģistra grādu sociālajā antropoloģijā Oksfordas universitātē. Šajā laika posmā Andris pievērsās dažādu politisko formu analīzei, īpaši pievēršot uzmanību dažādiem tiešās demokrātijas eksperimentiem. Bijis Marijas Kirī pētnieks Latvijas universitātē, kur iesāka Latvijas ekonomiskās vides izpēti, analizējot sociālās uzņēmējdarbības realizāciju ikdienas kontekstā, kā arī Zolitūdes traģēdijas polit-ekonomisko dimensiju. Papildus, Andris iesāka pētīt plaši izplatīto parādu problēmu Latvijas sabiedrībā, analizējot to valstiskā un vēsturiskā šķērsgriezumā. Šobrīd Andris strādā domnīcā PROVIDUS ar migrācijas un sociālās nevienlīdzības jautājumiem.
Rozīte Katrīna SpīčaRozīte Katrīna Spīča

Rozīte Katrīna Spīča Folklora - kokles un vēl vairāk

Rozīte Katrīna Spīča ir pabeigusi maģistra studijas Latvijas Kultūras akadēmijā un savā maģistra darbā pētīja tradicionālās kokles nozīmi latviešu etnicitātes kontekstā. Rozīte ir aktīva koklētāja un ir uzaugusi caur latviešu folkloras praktizēšanu, paralēli tam interesējoties arī par citu tautu kultūras mantojumu.
Juris BaltačsJuris Baltačs

Juris Baltačs Kā domāt kritiski un saglabāt draugus

Juris Baltačs kopš 2012. gada darbojas bezpeļņas zinātnes popularizēšanas projektā SkeptiCafe un vada podkāstu "Svarīgās detaļas", kurā viņš sarunājas ar cilvēkiem par vērtīgākajiem ieskatiem, ko viņi guvuši caur savu darbu un dzīvi kopumā
Juris GogulisJuris Gogulis

Juris Gogulis Kustība

Juris Gogulis ir pasaules iedvesmots mākslinieks, kurš nodarbojas ar režiju un horeogrāfiju. Viņa ikdiena aizrit radot aizkustinošus un iedvesmojošus radošos projektus. Juris ir sapņu platformas un iniciatīvas “SparkleHeart” autors, kas tiek veidota, lai palīdzētu cilvēku personīgo un profesionālo sapņu un ideju realizācijā.
Agnese Lāce & Madara Mazjāne

Agnese Lāce & Madara Mazjāne Līdzdalība un līdzatbildība

Madara Mazjāne ikdienā rada un vada Centra MARTA Jaunatnes programmas, veidojot un organizējot apmācības visdažādākajām mērķauditorijām par tādām tēmām kā dzimumu līdztiesība, cilvēktiesību izglītība,nevardarbīga komunikācija un konfliktrisināšanas prasmes.

Agnese Lāce ir domnīcas Providus vadošā pētniece migrācijas un integrācijas jomā un pati bijusi gan emigrante, gan imigrante, gan remigrante. Gudra, pierādījumos balstīta imigrācijas un integrācijas politika, kā arī dažādībai atvērta sabiedrība ir Agneses ikdienas darba mērķi.

Aiga VeckalneAiga Veckalne

Aiga Veckalne Valoda

Aiga ir valodniece, kurai valoda ir ne tikai izglītība, bet arī aizraušanās, darbs un vaļasprieks. Ikdienā viņa strādā Ventspils Augstskolā, kur arī studē doktorantūrā, bet brīvajā laikā vada valodas podkāstu “Pieturzīmes”.

Ilze Stangaine

Ilze Stangaine Ziemas Saulgriežu virtuve

Vai zini teicienu Man garšo ēst? Tas notiekti būs arī par Ilzi. Ilzei ļoti patīk šiverēt virtuvē, gatavot tradicionālas, gan arī izdomāt jaunas receptes. Izmēģināt visu, kas iešaujas prātā un tad dalīties vēdera priekos ar draugiem! Kas var būt labāks par šo?
Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!