X

2x2 salidojums “Mirklis” norisināsies no 29. decembra līdz 1. janvārim, pulcējot kopā 2x2 nometņu dalībniekus visos vecumos. Pieteikties aicināti gan ārzemēs, gan Latvijā dzīvojošie 2x2 saimes dalībnieki. Salidojumā piedalīsimies svētku ievirzēs un projektos, kopā radīsim Jaungada svinības, lēksim dančos, svinēsim mirkļus, svētkus un satikšanos. 


Salidojuma dalības maksa līdz 30. septembrim (agrā pieteikšanās) - 75 EUR; bērniem no 5 līdz 12 g.v. - 35 EUR; skolēniem un studentiem 60 EUR.
Salidojuma dalības maksa pēc 30. septembra (vēlā pieteikšanās) - 95 EUR; bērniem no 5 līdz 12 g.v. - 35 EUR; skolēniem un studentiem - 80 EUR.
Salidojuma dalības maksa pēc 15. decembra (pēdējais brīdis) - 105 EUR; bērniem no 5 līdz 12 g.v. - 35 EUR; skolēniem un studentiem - 90 EUR.

Papildus informācija: Kamēr aktīvi darbojamies pie tā, lai pieteikuma forma kļūtu vēl parocīgāka, lūdzam ģimeni, dzīvesbiedru, bērnus vai citus mīļos, kas uz salidojumu dosies kopā ar Tevi, pieteikt, aizpildot katram savu pieteikuma anketu, bet komentāru sadaļā norādīt Tevi - 2x2nieku, ar kuru kopā tiks apmeklēts salidojums. Bērniem no 5 līdz 12 gadiem varēsim nodrošināt pieskatīšanu ieviržu, projektu un darbnīcu laikā. Nakšņošana salidojuma laikā paredzēta četrvietīgos numuros.

Ja tev nav pieredzes, draugu vai radu Latvijā, mēs palīdzēsim tev iejusties, iekārtoties, atrast vietu, kur palikt, satikt citus dalībniekus, tikt uz salidojumu un izbaudīt Latviju pirms un pēc nometnes.
(lasīt šeit)
Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!