X

Vadības komanda

Lai Pasaules latviešu jaunatnes seminārs 2x2 noritētu veiksmīgi, ir svarīgi sadalīt pienākumus starp cilvēkiem, kas palīdz nometnes organizēšanā gan plānojot to, gan arī pašas nometnes laikā. Mums ir sparīga atbalsta komanda, kas pielikusi savu roku, lai 2020. gada ziemas nometne varētu notikt!

Dārta Apsīte un Mārcis BenužsDārta Apsīte un Mārcis Benužs

Dārta Apsīte un Mārcis Benužs Nometnes vadītāji

2x2 mums ir liels piedzīvojums un savējo sajūta. 
Ja vien jūs zinātu, cik neaprakstāmi ir 2x2 dziesmu vakari pie ugunskura! Tur tāds īstums nāk ārā! Pāri plešas zvaigžņots debesjums un dziesmas līdz ar dzirkstelēm vijas augšup. Un, kur tad bez aizraujošām diskusijām, iedvesmojošiem cilvēkiem, dančiem un skaistās Latgales! Te vairojas darītgriba un rodas jaunas idejas!
Tas būs tik skaists piedzīvojums! Mēs Tevi ļoti gaidām, brauc šurp!
Krists OzoliņšKrists Ozoliņš

Krists Ozoliņš Semināra un vakara programmas vadītājs

Man "2x2" saistās ar lielu, naktī degošu, ugusnkuru. Mēs esam tās dzirksteles, kas aizvijas debesīs, kad tiek piemesta malka vai parušinātas ogles. Un šī malka ir tas saturs un piepildījums, ko pienes katrs "2x2" saimei piederīgais - dalībnieki, vadītāji un ciemiņi. Lai stipra uguns, ko tālu redz!
Ieva ŠmiteIeva Šmite

Ieva Šmite Saimnieciskās daļas vadītāja

Ir jābrauc uz 2x2, par to nav jautājumu. 2x2 dalībnieki saņem tādu latvisku poti, no kuras izjūtas paliek vēl ilgi, gadiem. Tās izveido saikni ar savu pagātni, latvisko apziņu un vēl saiknes ar latviešiem citās pasaules malās.
Katrīna ŽaltkovskaKatrīna Žaltkovska

Katrīna Žaltkovska Administratore

2x2 ir pieredze, kas uzreiz liek justies kā starp savējiem, jau no pirmā brīža, pat, ja vēl nevienu nepazīsti. Man tas ir piedzīvojums, kas ļauj izkāpt no ikdienas skrējiena un dod iespējas atklāt ko jaunu par sevi, par Latviju, par latviešiem. 2x2 palīdz atrast sevi starp daudziem citiem latviešiem, sajusties piederīgam, izveidot jaunas draudzības un noteikti liek domāt no dažādiem skatu punktiem.
Austra ApsīteAustra Apsīte

Austra Apsīte Grafiskā identitāte

2x2 man ir satikšanas. Tā ir kopā būšana un kopā augšana. Nekur citur nedēļas laikā neiegūsi tik daudz iedvesmas, darītgribas, spēka un pārliecības par to, cik daudz mēs varam!
Jurģis RikveilisJurģis Rikveilis

Jurģis Rikveilis Mājaslapa un fotogrāfija

2x2 nav tikai izklaide; tā ir izaugsme. Vieta, kur satiekas jaunieši ar kopīgu pasaules redzējumu par spīti atšķirīgajām vidēm no kurienes nākuši. Tieši tas, ka šī ir vispasaules latviešu nometne, padara kopā pavadīto laiku par unikālu un nenovērtējamu un sniedz iespēju atrast vērtību ikdienišķajā un ikdienu neaizsniedzamajā!
Līga RakstiņaLīga Rakstiņa

Līga Rakstiņa Finanšu vadītāja

2x2 ir vieta, kur izjust to spēku, enerģiju, mīlestību, ko nozīmē būt latvietim. Tie ir mirkļi, kad dzīvo, baudi, priecājies un esi kopā ar cilvēkiem, kas iedvesmo! Izmanto šo iespēju un esi daļa no 2x2 pasaules!

Ieviržu un projektu vadītāji

Ieviržu vadītāji ir tie, kas Pasaules latviešu jaunatnes semināra 2x2 laikā sniegs tev jaunas zināšanas, provocēs uz diskusijām un noteikti liks padomāt par daudzām potenciālām iespējām. Projektu vadītāji būs tie, kas ar savām praktiskajām zināšanām ļaus tev aktīvi darboties un pilnveidot tavas prasmes darbojoties kopā.

Madara MazjāneMadara Mazjāne

Madara Mazjāne Pašizziņa

2x2 ir Iedvesma, Iedrošinājums un Spēks, lai radītu un darītu. Tā ir Atkalsatikšanās svinēšana. Tās ir patīkamas un pozitīvas Pārmaiņas sevī un ap sevi. Tas ir prieks un lepnums Būt! Kopā.
Juris BaltačsJuris Baltačs

Juris Baltačs Kā domāt kritiski un saglabāt draugus

2x2 jāpiedalās, lai redzētu, ka jaunu zināšanu apgūšana ir iespējama jebkādā vidē un no jebkura cilvēka. Lielākā daļa no mums ir izglītojušies, klausoties, kā auditorijas priekšā runā pasniedzējs. Nometne 2x2 parāda, ka varam mācīties ne tikai no pasniedzēja, bet pasniedzēja vadībā, svaigā gaisā, varam mācīties arī viens no otra.
Aiga VeckalneAiga Veckalne

Aiga Veckalne Mūsdienu latviešu valoda

2x2 – tā ir iespēja kļūt labākam pašam un darīt labāku pasauli; iespēja kļūt zinošākam un dalīties zināšanās ar citiem; iespēja pilnveidoties un atklāt slēptus talantus sevī un citos; iespēja ne tikai runāt, bet arī darīt; iespēja satikties un radīt.
Ēriks ZepsĒriks Zeps

Ēriks Zeps Vasals Latgolā jeb dzīvā Latgale

Agnese LāceAgnese Lāce

Agnese Lāce Latvijas sabiedrība šodien un rīt

Arnis SlobožaņinsArnis Slobožaņins

Arnis Slobožaņins Vēsture Latgales acīm

Agita BergaAgita Berga

Agita Berga Aktīvā atpūta Latgales dabā

2x2 ir par satikšanos. Par satikšanos ar citiem jauniem, uzņēmīgiem, dedzīgiem latviešiem no visas pasaules un arī par sevis satikšanu, sava iekšējā latviskuma meklēšanu. Par to, kā katrs un visi kopā varam darīt lielas lietas. Vai tu jau esi pieteicies?
Māris JansonsMāris Jansons

Māris Jansons Mūsdienu Latvijas virtuve

Tautai ar stipru nacionālo identitāti ir stipra pašapziņa, un ar identitāti nāk spēcīgs kulinārijas mantojums. Mūsu kultūrai vajag izpratni. Ar izpratni apzināmies sekas. Zinot sekas, mēs kļūstam atbildīgāki pret to, ko radām un veidojam. Tas nozīmē vairāk domāt, izzināt un radīt. Radīt lietas, kas ir jaunas, ēdamas vai neēdamas.
Vitauts StraupeVitauts Straupe

Vitauts Straupe Rotkalšana

Mana pieredze ir 15 reizes 3x3 nometnēs un 4 reizes 2x2 nometnes, divas no tăm ASV - Rietumvirdžīnijā un Malibū. Pirms 25 gadiem ar sievu Initu Straupi dibinājām uzņēmumu Baltu Rotas. Bilde ir no Nameja Gredzena filmēšanas laukuma. 2x2 Kanādā ceru par mūsu senču rotām Iemācīt visu cik paspēšu nedēļas laikā.
Krists OzoliņšKrists Ozoliņš

Krists Ozoliņš Amatniecības projekts

Manuprāt, 2x2 nometne ir vide, kurā sarunas un sapratne veidojas ne tikai diskutējot, stāstot un klausoties, bet arī darot un radot. Dalībnieki un vadītāji pārstāv ļoti plašu dzīves pieredžu loku un kopīga 'būšana latvietim' ir ceļvedis, kas satuvina, vieno un palīdz saprasties.
Laura ČaupaleLaura Čaupale

Laura Čaupale Improvizācijas pamati latviešu gaumē

Laura MelneLaura Melne

Laura Melne Žurnalistika un 2x2 avīze

Vivianna Maria StanislavskaVivianna Maria Stanislavska

Vivianna Maria Stanislavska Radošās ilustrācijas meistarklase

Dainis MjartānsDainis Mjartāns

Dainis Mjartāns Uzņēmīgais Latgalietis

Aīda Rancāne un Andris KapustsAīda Rancāne un Andris Kapusts

Aīda Rancāne un Andris Kapusts Rituālais gads folklorā

Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!