X

Nometnes vadītāji

Dārta Apsīte un Mārcis Benužss būs mūsu Pasaules latviešu jaunatnes semināra „2x2“ vadītāji - pozitīvi un zinoši, kas iepriecina un iekustina gan „2x2“ organizatoru darbasparu, gan dalībnieku latvietības svinēšanu nometnē.

Dārta Apsīte un Mārcis BenužsDārta Apsīte un Mārcis Benužs

Dārta Apsīte un Mārcis Benužs Nometnes vadītāji

Mums 2x2 ir dancotāju kāju piesitieni, skaņu dziesmu vakari, urdošs prieks un kopīgs spēks. Tā ir vieta, kur mūsu pirmsākumi satiekas ar mūsdienām. Un Tu laimīgs vari būt visam pa vidu. Un, kur vēl labāk svinēt latvietību, ja ne spoguļojoties Latgales zilajos ezeros? Tas būs tik skaists piedzīvojums! Mēs Tevi ļoti gaidām, brauc šurp!

Organizatori un atbalsts

Lai Pasaules latviešu jaunatnes seminārs 2x2 noritētu veiksmīgi, ir svarīgi sadalīt pienākumus starp cilvēkiem, kas palīdz nometnes organizēšanā gan plānojot to, gan arī pašas nometnes laikā. Mums ir sparīga atbalsta komanda, kas pielikusi savu roku, lai 2019. gada vasaras nometne varētu notikt!

Krists OzoliņšKrists Ozoliņš

Krists Ozoliņš Semināra un vakara programmas vadītājs

Man "2x2" saistās ar lielu, naktī degošu, ugusnkuru. Mēs esam tās dzirksteles, kas aizvijas debesīs, kad tiek piemesta malka vai parušinātas ogles. Un šī malka ir tas saturs un piepildījums, ko pienes katrs "2x2" saimei piederīgais - dalībnieki, vadītāji un ciemiņi. Lai stipra uguns, ko tālu redz!
Ieva ŠmiteIeva Šmite

Ieva Šmite Saimnieciskās daļas vadītāja

Ir jābrauc uz 2x2, par to nav jautājumu. 2x2 dalībnieki saņem tādu latvisku poti, no kuras izjūtas paliek vēl ilgi, gadiem. Tās izveido saikni ar savu pagātni, latvisko apziņu un vēl saiknes ar latviešiem citās pasaules malās.
Katrīna ŽaltkovskaKatrīna Žaltkovska

Katrīna Žaltkovska Administratore

2x2 ir pieredze, kas uzreiz liek justies kā starp savējiem, jau no pirmā brīža, pat, ja vēl nevienu nepazīsti. Man tas ir piedzīvojums, kas ļauj izkāpt no ikdienas skrējiena un dod iespējas atklāt ko jaunu par sevi, par Latviju, par latviešiem. 2x2 palīdz atrast sevi starp daudziem citiem latviešiem, sajusties piederīgam, izveidot jaunas draudzības un noteikti liek domāt no dažādiem skatu punktiem.
Austra ApsīteAustra Apsīte

Austra Apsīte Grafiskā identitāte

2x2 man ir satikšanas. Tā ir kopā būšana un kopā augšana. Nekur citur nedēļas laikā neiegūsi tik daudz iedvesmas, darītgribas, spēka un pārliecības par to, cik daudz mēs varam!
Jurģis RikveilisJurģis Rikveilis

Jurģis Rikveilis Mājaslapa un fotogrāfija

2x2 nav tikai izklaide; tā ir izaugsme. Vieta, kur satiekas jaunieši ar kopīgu pasaules redzējumu par spīti atšķirīgajām vidēm no kurienes nākuši. Tieši tas, ka šī ir vispasaules latviešu nometne, padara kopā pavadīto laiku par unikālu un nenovērtējamu un sniedz iespēju atrast vērtību ikdienišķajā un ikdienu neaizsniedzamajā!
Līga RakstiņaLīga Rakstiņa

Līga Rakstiņa Finanšu vadītāja

2x2 ir vieta, kur izjust to spēku, enerģiju, mīlestību, ko nozīmē būt latvietim. Tie ir mirkļi, kad dzīvo, baudi, priecājies un esi kopā ar cilvēkiem, kas iedvesmo! Izmanto šo iespēju un esi daļa no 2x2 pasaules!

Ieviržu un projektu vadītāji

Ieviržu vadītāji ir tie, kas Pasaules latviešu jaunatnes semināra 2x2 laikā sniegs tev jaunas zināšanas, provocēs uz diskusijām un noteikti liks padomāt par daudzām potenciālām iespējām. Projektu vadītāji būs tie, kas ar savām praktiskajām zināšanām ļaus tev aktīvi darboties un pilnveidot tavas prasmes darbojoties kopā.

Šobrīd vēl aktīvi meklējam projektu un ieviržu vadītājus, tāpēc sekojiet līdzi ;)

Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!