X

Nometnes vadītājs

Jānis Lazovskis būs mūsu Pasaules latviešu jaunatnes semināra „2x2“ vadītājs - pozitīvs un zinošs, kas iepriecina un iekustina gan „2x2“ organizatoru darbasparu, gan dalībnieku latvietības svinēšanu nometnē.

Jānis LazovskisJānis Lazovskis

Jānis Lazovskis Nometnes vadītājs

Man 2x2 ir personīgu jautājumu prasīšana: Kas es esmu? Kur ir manas mājas? Vai es esmu īsts latvietis? Kāpēc rotaļu "pankūkas" dejo pāros, bet pankūkas es vienmēr cepu viens pats? Tāpec mājās sagatavo jautājumus (un pankūkas) un brauc uz 2x2 dalīties! Atgriezties garantēts ar mierinošiem un garšīgiem risinājumiem.

Organizatori un atbalsts

Lai Pasaules latviešu jaunatnes seminārs 2x2 noritētu veiksmīgi, ir svarīgi sadalīt pienākumus starp cilvēkiem, kas palīdz nometnes organizēšanā gan plānojot to, gan arī pašas nometnes laikā. Mums ir sparīga atbalsta komanda, kas pielikusi savu roku, lai 2019. gada Kanādas nometne varētu notikt!

Lizete ValdmaneLizete Valdmane

Lizete Valdmane Administratore

Esmu sajūsmā, ka 2x2 nometne atsāksies Kanādā 2019. gada vasarā! Es gribēju piedalīties šīs nometnes rīkošanā, jo tā dos iespēju savest kopā foršus latviešus no visām pasaules malām. Esmu lepna būt latviete, un uzaugot Kanādā, latvietība ir paplašinājusi manu dzīvi, manas draudzības, dabas mīlestību, un izpratni par citām tautām. Dejošana ir viens no maniem lielākiem priekiem, un latviešu polkas solis ir nepieciešams manam dejas priekam!
Kristīna PuteneKristīna Putene

Kristīna Putene Programmas vadītāja

2x2 ir vieta kur manī nostiprinājās pārliecība, ka latvietība manu dzīvi padara bagātu un interesantu. Visos četros 2x2, kur esmu piedalījusies, dziedāju, dancoju, mācījos, draudzējos un dzīvoju tā, ka no ikkatras minūtes guvu visu, ko bija iespējams. Priecājos, ka šogad man ir iespēja palīdzēt veidot programmu 2x2 Kanādā un novēlu, lai visiem dalībniekiem tā dod pārliecību, ka viņu dzīve būs bagātāka un interesantāka tādēļ, ka viņi kopj savu latvietību.
Inga UpeslāceInga Upeslāce

Inga Upeslāce Programmas vadītāja

2x2 nometnēs nodibināju tās draudzības un saites, kuras visspilgtāk ietekmēja manu dzīvi. Ar prieku tagad sastrādāju ar Kristīnu, lai veidotu pēc iespējas saistošu programmu 2x2 semināram Kanādā. Ceru, ka katrs dalībnieks atradīs sev kautko kas interesē, kas iedvesmo, kas mudina uz darbību, kas iepriecina.

Ieviržu un projektu vadītāji

Ieviržu vadītāji ir tie, kas Pasaules latviešu jaunatnes semināra 2x2 laikā sniegs tev jaunas zināšanas, provocēs uz diskusijām un noteikti liks padomāt par daudzām potenciālām iespējām. Projektu vadītāji būs tie, kas ar savām praktiskajām zināšanām ļaus tev aktīvi darboties un pilnveidot tavas prasmes darbojoties kopā.

Šobrīd vēl aktīvi meklējam projektu un ieviržu vadītājus, tāpēc sekojiet līdzi ;)

Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!