X

Pieteikties aicināti gan ārzemēs, gan Latvijā dzīvojošie jaunieši no 19 līdz 30 gadu vecumam. 2x2 seminārs dod unikālu iespēju iepazīt latviešu jauniešus no visas pasaules. Ar to, viss 2x2 seminārs notiek latviešu valodā. Mēs aicinām un mudinām tos, kam nav tekoša latviešu valoda piedalīties seminārā, un sagaidām, ka visi centīsies sarunāties latviski pa semināra laiku.

Nometnes dalības maksa ir 400 EUR / 600 CAD / 460 USD.

Mums ir ļoti svarīgi, lai ikviens, kas vēlas, varētu piedalīties 2x2 piedzīvojumā. Mēs meklējam atbalstītājus, lai varētu nodrošināt arī stipendijas. Ja nevari samaksāt dalības maksu, tad pastāsti par sevi šeit šeit (https://goo.gl/forms/6QmftqDZfL3DtQ1t1), un mēs mēģināsim atrast tev atbalstītāju, bet šobrīd nevaram tev garantēt vietu seminārā.

Tava bilde (8MB)
Tautas deju projekts: lūdzu ievērojiet, ka šis projekts gatavosies piedalīties Toronto dziesmu svētku tautas deju lieluzvedumā 7. jūlijā. Sagaidām, ka tie kas piesakās šim projektam, būs gatavi piedalīties tautas deju lieluzvedumā ar 2x2 tautas deju kopu. Ja jums jau ir cita deju kopa ar kuru piedalīsaties šajos svētkos, lūdzam nepieteikties šim projektam.
Kora projekts: šis projekts gatavosies dziedāt pēdējās 8 dziesmas Toronto dziesmu svētku kopkora koncertā 6. jūlijā. Jūms būs iespēja piedalīties koncertā, bet nav nepieciešami.


Ja esi jau piedalījies šajā projektā, tad priekšroka būs citiem, kas vēl to nav izbaudījuši.

(lasīt šeit)
Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!