X

Nometnes vadītājs

Krists Ozoliņš būs mūsu Pasaules latviešu jaunatnes semināra „2x2“ vadītājs - pozitīvs un zinošs, kas iepriecina un iekustina gan „2x2“ organizatoru darbasparu, gan dalībnieku latvietības svinēšanu nometnē.

Krists OzoliņšKrists Ozoliņš

Krists Ozoliņš Nometnes vadītājs

Man "2x2" saistās ar lielu, naktī degošu, ugusnkuru. Mēs esam tās dzirksteles, kas aizvijas debesīs, kad tiek piemesta malka vai parušinātas ogles. Un šī malka ir tas saturs un piepildījums, ko pienes katrs "2x2" saimei piederīgais - dalībnieki, vadītāji un ciemiņi. Lai stipra uguns, ko tālu redz!

Organizatori un atbalsts

Lai Pasaules latviešu jaunatnes seminārs 2x2 noritētu veiksmīgi, ir svarīgi sadalīt pienākumus starp cilvēkiem, kas palīdz nometnes organizēšanā gan plānojot to, gan arī pašas nometnes laikā. Mums ir sparīga atbalsta komanda, kas pielikusi savu roku, lai 2018. gada ziemas nometne varētu notikt!

Madara MazjāneMadara Mazjāne

Madara Mazjāne Programmas vadītāja

2x2 ir nedēļa iedvesmas, līdz malām pilna ar atkalsatikšanās un jaunsatikšanās prieku. Tā ir nedēļa, kurā daudzas ikdienišķās un pašsaprotamās lietas un norises sevī un ap sevi ieraudzīt pavisam citā gaismā; nedēļa, kurā uzkrātais iedrošinājums un spēks būs klātesošs visa nākošā gada garumā. Atbrauc! Tev noteikti patiks!
Dārta ApsīteDārta Apsīte

Dārta Apsīte Komunikācijas vadītāja

2x2 ir dancotāju kāju piesitieni, skaņu dziesmu vakari, urdošs prieks un kopīgs spēks. Tā ir vieta, kur mūsu pirmsākumi satiekas ar mūsdienām. Un tu laimīgs esi visam pa vidu.
Juris BaltačsJuris Baltačs

Juris Baltačs Administrators

2x2 jāpiedalās, lai redzētu, ka jaunu zināšanu apgūšana ir iespējama jebkādā vidē un no jebkura cilvēka. Lielākā daļa no mums ir izglītojušies, klausoties, kā auditorijas priekšā runā pasniedzējs. Nometne 2x2 parāda, ka varam mācīties ne tikai no pasniedzēja, bet pasniedzēja vadībā, svaigā gaisā, varam mācīties arī viens no otra.

Ieviržu un projektu vadītāji

Ieviržu vadītāji ir tie, kas Pasaules latviešu jaunatnes semināra 2x2 laikā sniegs tev jaunas zināšanas, provocēs uz diskusijām un noteikti liks padomāt par daudzām potenciālām iespējām. Projektu vadītāji būs tie, kas ar savām praktiskajām zināšanām ļaus tev aktīvi darboties un pilnveidot tavas prasmes darbojoties kopā.

Šobrīd vēl aktīvi meklējam 2018. gada ziemas projektu un ieviržu vadītājus, tāpēc sekojiet līdzi ;)

Agita BergaAgita Berga

Agita Berga Aktīvā atpūta dabā

2x2 ir par satikšanos. Par satikšanos ar citiem jauniem, uzņēmīgiem, dedzīgiem latviešiem no visas pasaules un arī par sevis satikšanu, sava iekšējā latviskuma meklēšanu. Par to, kā katrs un visi kopā varam darīt lielas lietas. Vai tu jau esi pieteicies?
Juris BaltačsJuris Baltačs

Juris Baltačs Kritiskā domāšana un argumentācija

2x2 jāpiedalās, lai redzētu, ka jaunu zināšanu apgūšana ir iespējama jebkādā vidē un no jebkura cilvēka. Lielākā daļa no mums ir izglītojušies, klausoties, kā auditorijas priekšā runā pasniedzējs. Nometne 2x2 parāda, ka varam mācīties ne tikai no pasniedzēja, bet pasniedzēja vadībā, svaigā gaisā, varam mācīties arī viens no otra.
Maija JaunzemeMaija Jaunzeme

Maija Jaunzeme Kultūra un māksla

Man ir radies iespaids, ka 2x2 nometne ir tā vieta, kur Tu aci pret aci satiec sevi - savas saknes. Enerģija, zināšanas, pieredze un cilvēki, kurus satiec šajā nometnē, veido Tavu tagadni un realitāti. Tas ir impulss Tavai rīcībai rīt. Darīt labu, labāk un vairāk.
Nils Klints

Nils Klints Taustāmā vēsture

Krišjānis Sants

Krišjānis Sants Kustība un kontaktimprovizācija

Ieva Gaurilčikaitė

Ieva Gaurilčikaitė Kustība un kontaktimprovizācija

Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!