X

Nometnes vadītāja

Kristīne Kode būs mūsu ziemas Pasaules latviešu jaunatnes semināra „2x2“ vadītāja - pozitīva un zinoša, kas iepriecina un iekustina gan „2x2“ organizatoru darbasparu, gan dalībnieku latvietības svinēšanu nometnē.

Kristīne KodeKristīne Kode

Kristīne Kode Nometnes vadītāja

2x2 ziemas nometne ir sendienu un mūsdienu latviskuma satikšanās. Sava un senču iekšējā spēka apzināšanās. Tā ir iespēja KOPĀ veidot Latvijas tagadni. Jo MĒS ESAM LATVIJA.

Organizatori un atbalsts

Lai Pasaules latviešu jaunatnes seminārs 2x2 noritētu veiksmīgi, ir svarīgi sadalīt pienākumus starp cilvēkiem, kas palīdz nometnes organizēšanā gan plānojot to, gan arī pašas nometnes laikā. Mums ir sparīga atbalsta komanda, kas pielikusi savu roku, lai 2017. gada ziemas nometne varētu notikt!

Madara Mazjāne-KokinaMadara Mazjāne-Kokina

Madara Mazjāne-Kokina Programmas veidotāja

2x2 ir Iedvesma, Iedrošinājums un Spēks, lai radītu un darītu. Tā ir Atkalsatikšanās svinēšana. Tās ir patīkamas un pozitīvas Pārmaiņas sevī un ap sevi. Tas ir prieks un lepnums Būt! Kopā.
Anna ZvejnieceAnna Zvejniece

Anna Zvejniece Administratore

2x2 – tas ir kaut kas tāds, ko pat nevar aprakstīt! Ja Tu esi latviete un tev tas ir svarīgi, vienalga, lai kur tu arī dzīvotu, šī ir tā vienreizējā iespēja visiem satikties un to baudīt! Baudīt to, kas tu patiesi esi un kas pieder tavai tautai. Smaidi, prieks, jaunas draudzības, kontakti, sarunas, dejas, dziesmas, diskusijas, idejas, domas, nākotne un vēl, un vēl.
Arta BalodeArta Balode

Arta Balode Vizuālā komunikācija

Godīgi varu teikt, ka 2x2 ir bijis pats brīnišķīgākais nejaušais atradums, kuru atklāju 2015. gada vasarā. Šī semināra laikā mēs paspējām izdarīt tik daudz - danči, dziesmas, ekskursijas, laivu braucieni, vieslektori.. visu nemaz nevaru uzskaitīt. Un, kas ir svarīgi, itin visā bija šī īpašā latvietības un kopības sajūta, kas uzlādēja tik pamatīgi, ka tā neizzūd ilgi un liek smaidīt vēl ziemā.
Jurģis RikveilisJurģis Rikveilis

Jurģis Rikveilis Mājaslapa un fotogrāfija

2x2 nav tikai izklaide; tā ir izaugsme. Vieta, kur satiekas jaunieši ar kopīgu pasaules redzējumu par spīti atšķirīgajām vidēm no kurienes nākuši. Tieši tas, ka šī ir vispasaules latviešu nometne, padara kopā pavadīto laiku par unikālu un nenovērtējamu un sniedz iespēju atrast vērtību ikdienišķajā un ikdienu neaizsniedzamajā!

Ieviržu un projektu vadītāji

Ieviržu vadītāji ir tie, kas Pasaules latviešu jaunatnes semināra 2x2 laikā sniegs tev jaunas zināšanas, provocēs uz diskusijām un noteikti liks padomāt par daudzām potenciālām iespējām. Projektu vadītāji būs tie, kas ar savām praktiskajām zināšanām ļaus tev aktīvi darboties un pilnveidot tavas prasmes darbojoties kopā.

Agita BergaAgita Berga

Agita Berga Aktīvā atpūta dabā

2x2 ir par satikšanos. Par satikšanos ar citiem jauniem, uzņēmīgiem, dedzīgiem latviešiem no visas pasaules un arī par sevis satikšanu, sava iekšējā latviskuma meklēšanu. Par to, kā katrs un visi kopā varam darīt lielas lietas. Vai tu jau esi pieteicies?
Edgars BartulānsEdgars Bartulāns

Edgars Bartulāns Videogrāfija

2x2 nometne ir vieta, kur var smelties iedvesmu cik uziet. Vieta, kur atrast savu potenciālu, iepazīt foršākos cilvēkus un uzzināt patiesi interesantas lietas. Nemaz nerunājot par visu latviskumu, kurš ievijas nometnē un kura dēļ vien jau būtu vērts piedalīties.
Dārta ApsīteDārta Apsīte

Dārta Apsīte Latviskās tradīcijas mūsdienu vidē

2x2 ir dancotāju kāju piesitieni, skaņu dziesmu vakari, urdošs prieks un kopīgs spēks. Tā ir vieta, kur mūsu pirmsākumi satiekas ar mūsdienām. Un tu laimīgs esi visam pa vidu.
Brigita DaleckaBrigita Dalecka

Brigita Dalecka Zinātne un tehnoloģijas

2015. gada lietaina vasara diena. Nedaudz nobijušies no nezināmā, kopā ar draugu skrējām uz autobusu, kas mūs aizvizināja ne tikai uz gleznaino Līgatnes pusi, bet arī ierāva vienā no piedzīvojumiem bagātākajiem un spilgtākajiem vasaras notikumiem – 2x2 semināru. Varbūt nedēļas garumā neieguvām 100 jaunus draugus, bet 100 skaistas atmiņas gan. Ja vēlies to pašu, nebaidies un piesakies 2x2 semināram!  
Maija JaunzemeMaija Jaunzeme

Maija Jaunzeme Kultūra un māksla

Man ir radies iespaids, ka 2x2 nometne ir tā vieta, kur Tu aci pret aci satiec sevi - savas saknes. Enerģija, zināšanas, pieredze un cilvēki, kurus satiec šajā nometnē, veido Tavu tagadni un realitāti. Tas ir impulss Tavai rīcībai rīt. Darīt labu, labāk un vairāk.
Juris BaltačsJuris Baltačs

Juris Baltačs Kritiskā domāšana un argumentācija

2x2 jāpiedalās, lai redzētu, ka jaunu zināšanu apgūšana ir iespējama jebkādā vidē un no jebkura cilvēka. Lielākā daļa no mums ir izglītojušies, klausoties, kā auditorijas priekšā runā pasniedzējs. Nometne 2x2 parāda, ka varam mācīties ne tikai no pasniedzēja, bet pasniedzēja vadībā, svaigā gaisā, varam mācīties arī viens no otra.
Ilze StangaineIlze Stangaine

Ilze Stangaine Ziemas saulgriežu virtuve

2x2 apvieno, manuprāt, svarīgākās lietas – mīlestību un cieņu, pret savu tautu un tās kultūru, cieņu pret līdzcilvēkiem, bagāto kultūras mantojumu un apkārt notiekošo. Nometne ir vieta, kur sastapt līdzīgi domājošus jauniešus, pilnveidoties, iepzīt un arī ieraudzīt lietas no jauna! 2x2 noteikti neatstāj vienaldzīgu nevienu!
Imants BreidaksImants Breidaks

Imants Breidaks Politika un sabiedrība

2x2 ir vieta, kas latviešiem ļauj domāt - kas ir latvieši un Latvija šodien, un kādu to vēlamies rīt. Ir lietas, kas mainās un ir lietas, kas ir jāmaina. Ir lietas, kuras ir vērts paturēt tādas, kādas tās ir. Latvieši un Latvija - augam uz augšu. Par to visu un vēl vairāk - 2x2.
Sandis DejusSandis Dejus

Sandis Dejus Zinātne un tehnoloģijas

2x2 ir četri zaķi bez šāvieniem – draugi, pieredze, zināšanas un emocijas! Šī ir vieta, kur satiekoties ar sev līdzīgiem cilvēkiem, neviļus iegūsti virkni ar paliekošām vērtībām, ko ne tikai atminēties visas dzīves garumā, bet arī iespējams likt lietā savos ikdienas piedzīvojumos vai darbos. Vislielākā nometnes pievienotā vērtībā ir Latvijas un latvietības pavediens, kas caurvijas visām nometnē īstenotajām aktivitātēm un ļauj apzināties mūsu nācijas unikalitāti, spēku un īpašo vietu pasaulē.
Jānis KreilisJānis Kreilis

Jānis Kreilis Uzņēmējdarbība - no idejas līdz rezultātam

Lai rastos labas idejas un iedvesma tās īstenot, ir jāsatiekas pareizajiem cilvēkiem. 2x2 ir īstā vieta, kur atslēgties no ikdienas ritma un sākt strādāt pie tās ieceres, kurai citreiz nepaliek laika. Darbosimies un mācīsimies kopā, un izmantosim visu plašo pieredzi, ko esam atveduši uz 2x2!
Reinis Znotiņš

Reinis Znotiņš Uzņēmējdarbība - no idejas līdz rezultātam

No savas pieredzes varu teikt, ka pasākumos kā „2x2“ vērts piedalities, jo, pirmkaart, ir iespeeja satikt daudz ļoti motivētus un interesantus cilvēkus. Spējīgi cilvēki mums apkārt ir tas, kas katram no mums palīdz veidoties par personībaam, paplašināt redzesloku un sasniegt gan savus personiskos, gan profesionālos mērķus.
„2x2“ ir nenovērtējams „networkinga“ un inteliģenta atpūtas veida pavadīšanas laiks, ko visiem iesaku izmēģināt!

Padome

Padome sastāv no bijušajiem 2x2 vadītājiem un organizatoriem. Padome veido galvenos 2x2 mērķus, plāno kur un kad būs nākamās nometnes, aicina nometņu vadītājus darbā, un rūpējās par finansiālo atbalstu. Padome virza un piepalīdz vadībai ar nometnes darbiem.
Kā visi 2x2 darbinieki, Padome darbojas bez atlīdzības.

Liene DindoneLiene Dindone

Liene Dindone Padome

2x2 ir tā vieta kur Tu varēsi izjust un iemīlēt savas saknes, savus senčus, savu zemi, jo Latvija ir Tava; to visu no kurienes Tu nāci - garīgi, emocionāli, fiziski. 2x2 padarīs Tavu dzīvi krāšņāku un daudzveidīgāku, atvērs Tev jaunas durvis.
Jānis GrantsJānis Grants

Jānis Grants Padome

Esmu piedalījies četrpadsmit 2x2 nometnēs visās iespejamās lomās. Šīs nometnes man ir devušas tik daudz piedzīvojumus ļoti atšķirīgās un nozīmigās jomās; paplašinātas zināšanas, jaunas draudzības, kontaktus ar izciliem latviešiem un brīnišķīgas emocijas un atmiņas. Zinu, ka 2x2 arī Tev sniegs jaunas iespējas un izaicinājumus.
Līga RakstiņaLīga Rakstiņa

Līga Rakstiņa Padome

2x2 ir vieta, kur izjust to spēku, enerģiju, mīlestību, ko nozīmē būt latvietim. Tie ir mirkļi, kad dzīvo, baudi, priecājies un esi kopā ar cilvēkiem, kas iedvesmo! Izmanto šo iespēju un esi daļa no 2x2 pasaules!
Eva JohansoneEva Johansone

Eva Johansone Padome

2x2 ir vieta, kur veidojas nākamā Latvijas elite! 2x2 ir iespēja satikties tiem latviešu jauniešiem, kuri veidos Latviju pavisam drīz! Satikties, apmainīties domām, stāstiem, pieredzi, radīt kopīgu plānu mums visiem. Latvijas 100-gades svinībām.
Kārlis CerbulisKārlis Cerbulis

Kārlis Cerbulis Padome

No personīgās pieredzes varu apliecināt, ka kontakti un draudzības, kas izveidojās ar jauniešiem no visas pasaules, man piedaloties kādās sešās 2x2 nometnēs, ir uz mūžu.  Tās ir bagātinājušas manu personīgo dzīvi un izrādījušās ļoti vērtīgas dažādos karjeras posmos.  Pat tiem, kuriem 'latvietības stiprināšana' varētu nebūt tik svarīga, kontakti un draudzības būs neatņemams ieguvums no piedalīšanās 2x2.
Vanda DaukstaVanda Dauksta

Vanda Dauksta Padome

Laikā, kad esam pārslogoti ar informāciju, kad cenšamies atšķirt būtisko no nebūtiskā, kad gan mūsu pašu dzīvēs, gan pasaulē virmo lieli izaicinājumi, ir vērtīgi uz nedēļu pateikt visam STOP! Ir ne tikai vērtīgi, es pat teiktu, ir nepieciešami uz brīdi apstāties, iedziļināties sevī un savā identitātē, gūt zināšanas, smelties spēku. Ir vērtīgi kalt ne tikai rotas bet arī plānus, kā pilnveidot sevi un kā saredzēt jaunas iespējas Latvijā un pasaulē. Ir vērtīgi satikties ar saviem latviešu vienaudžiem no visas pasaules, izveidot draudzības ar skatu vērstu uz nākotni - uzņēmējdarbībā, tradīciju kopšanā, pilsoniskajās aktivitātēs - lai kur pasaulē mēs arī neatrastos.
Ilga BērzkalnaIlga Bērzkalna

Ilga Bērzkalna Padome

2x2 – tas ir laiks iedvesmas rašanai, jauna uzzināšanai, sevis iepazīšanai; iespēja veidot jaunas draudzības, daudz smieties un maz gulēt. Pēc nedēļas dalības 2x2 nometnē, nepamet sajūta, ka esi piedalījies latviskā vētrā, kas aizpūtusi veco, jaunā kārtībā un sasaistē salikusi esošo, bet nosēdinājusi iepriekš nebijušas domas un vārdus visam pa vidu.
Dainis Mjartāns

Dainis Mjartāns Padome

1973. gadā jaunieši Amerikā 2x2 nometnē lēja laimes. Tāltālu aiz trejdeviņām aizsnigušām eglēm un ziliem stikliem un zaļiem lediem mazai zemei, par kuŗu viņi domāja. 
Šodien mums ir iespēja pašiem celt savu valsti, kļūt par tās intelektuālo dzinēsjpēku un 2x2 nometne ir šo jauniešu kalve.
Sandra Sebre

Sandra Sebre Padome

Visās Divreizdivi nometnēs, kur esmu piedalījusies kā nometniece vai arī citā kapacitātē vadības lokā, ir vienmēr bijis īpašs sinerģisks pozitīvās enerģijas savienojums, kas ir veicinājis visādas radošas izpausmes. Vienlaicīgi, tā ir bijusi iespēja izjust asins vēnās latviskās kultūras bagātības caurstrāvojumu. Tā ir bijusi iespēja izjust to, ka latvietība un latviešu kultūra ir kaut kas ļoti dinamisks un mainīgs atbilstoši gan mūsdienas ikdienai, gan kaut kas nedaudz vairāk par ikdienas realitāti.
Nodibinājumam 2x2 ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss. Ja Tev ir iespēja atbalstīt semināru, būsim ļoti pateicīgi!